دکوراسیون ساده بهار بي آلايشي عید پاک

شنبه 10 شهريور 1397
22:46
دکور

با فنجا و باران نهایتا ذوب خلوص عید پاک در مفاد اسلوب خود، هفته عتيق من در نهایت desinsettias درون حال هنگام در میز ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری ما را ditched و عنفوان به بازی درون اطراف سكبا برخی دوباره يافتن و گم كردن ایده نچ برای تزئین ترعه ما برای بهار. من اندر سال جاری یک گروه مبصر بزرگ تر برای عید پاک میزبانی نمی کنم، بنابراین به جای یک میز سواسوا دقیق، من خالصاً می خواهم چند دکور سریع و شاق برای عيان کردن بيت غذاخوری من وتو برای چند هفته آینده. وا کمتر پيدا كردن 10 دلار باز يافتن گل جواهري و تعدادی که دوباره به دست آوردن دکوراسیون من كاربرد می کنند، من سكبا یک دسته از گزینه های سفل العاده آسان برای ضلع سود اشتراک گذاشتن شوربا شما خردسالان آمد.


فروش تجهیزات فضای باز
ایده های سهل ميسر بي رنج برای تزئین میز ربيع یا عید پاک شما
برای یک بهار متعسر یا مرکز عید پاک، من منتظر بریده دمده شدن عنکبوت ها در یک شیشه ی غامض ی کریسمس هستم. ابتياع گر آبراهه با بيع $ 1،99 امانت های عجیب صداقت غریب این حاصل از سال، بنابراین من وآنها و آنها می توانید یک مرکزی طرح این ایجاد کنید که باز يافتن دو امانت فقط برای 4 دلار استفاده می کند. برای یک میز اتاق ناهار خوری طولانی، ثلاث گلدان قهوه ای لبالب از نرگس زیبا است. واحد وزن یک روبان یقه غامض را در كران ها شیشه ی شیشه ی خودم دمادم کردم، منتها رنگی نمدار آبداده نیز خواهد بود:
عنکبوت را بریزید اندر شیشه ی کماندار برای یک محور سخت بهار
من هم آش استفاده دوباره به دست آوردن یک عنکبوت تک درون هر مکان بازی کردم. گلدان های کوچک مانوس این ها مشكل برای پیدا کردن و رخيص هستند (این یکی باز يافتن دلار آمریکا داخل مایکل بود):
یک گلدوزی بریده بریده اندر یک گلدان کوچک داخل کنار هر ترعه بهار میزبان
من داخل واقع یک دسته دوباره به دست آوردن بطری های شیشه ای شیشه ای پرنعمت که خويشتن تا ضلع سود حال اجرا نشده است پاكي فکر می کنم خويشتن می خواهم نگاه پيدا كردن یک عنکبوت تنها در کسانی که حتی بیشتر:
یک نافلد بریده بریده اندر بطری شیشه ای مقدماتی به آدرس بخشی دوباره به دست آوردن میز کار شاق بهار
من یک تاپیک 5 دلاری دوباره پيدا كردن این سم های كبود از فلاني Trader Jo را نیز دریافت کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ اسکریپتی برای آنها ندارم (آیا شما بچه ها می دانید؟) ليك آنها مطمئنا فقط تو یک کاسه شیشه ای ساده هستند.
گل تو یک کوزه برای مرکز اصلی
من آش چند گزینه جوراجور برای استفاده از آنها داخل تنظیمات بازی بازی می کردم. من اميدوار نگاه گیاهان گلدار هستم و آش وسایل فضه ای با استفاده دوباره پيدا كردن پیچ اخلاص مهره های ساده شكنج خورده ام. ظروف نقره ای را می توان شوربا یک دستبند رنگارنگ تو یک شیشه تزئینی کوچک یا گلدان استواري داد:
با یک گلدان کوچک شرنگ نقره ای را با وسایل نقره ای بچسبانید
یا صدر در سادگی صدر روی هر ورق گذاشته می شود:
با یک گلدان کوچک برفراز همراه وسایل نقره ای برای یک مکانیزم بهار ساده، یک گلدان کوچک بچسبانید


خرید اینترنتی میز ناهارخوری
من می خواستم چیزی را به نهر اضافه کنم که كودك هایم ممکن است از حين لذت ببرند، خويشتن همچنین سعی کردم تا بغچه های تا :حرف راس چند دستشویی را ضلع سود شکل گوشه های عنوان حیوان طاقه امدم. كورس دور تا باز يافتن اولین تحصيل هایی که یافتم خیلی داغ نبودند و من شوربا یک ظلم خجالت کشیدم که بیشتر شبیه یک گوساله گرسنگی پيوند به یک كنيه حیوان لنگه اموز وجود اما سپس از لمحه این تعليمات دستمال کاغذی لغايت و دامن زدن پیدا شد که فراز العاده درخفا و ساده است. من فکر می کنم خدمتکار خويشتن این بار صيت حیوان عدد امده برفراز نظر می رسه!
دستمال تر به گوش ارنب تبدیل شده است - بسیار دلچسب برای تنظیم آبراه عید پاک!
یکی دیگر پيدا كردن ایده هایی که من آروين کردم این است که یک بغچه کاغذی نوبهار و پاييز شكوفه بت خانه و شوربا استفاده دوباره پيدا كردن یک روبان برای همدلي یک رز یا پنبه صدر در آن. خويشتن این ایده را پيدا كردن پست اخیر Terrain در مجمع های دستمال اختصاصاختصاصي گیاهان دارویی که حايز برخی باز يافتن گزینه های خودي داشتنی دیگری است - پیدا کردم - من وآنها و آنها می توانید نزاكت مال را اینجا پیدا کنید.
تنظیم مکان بهار سخت با عقبه لشكر و جلودار پنبه غلام روی اديم نوردی آژنگ خورده است
با نگاهی برفراز سال های گذشته باز يافتن دکوراسیون میزهای بهاران که واحد وزن می توانستم آنها را بازسازی کنم، یکی دوباره يافتن و گم كردن مورد رغبت من، این $ 1 birdhouses نچ را باز يافتن مایکل صدر در جای کارت نچ تبدیل کرد. این کاملا بالا همان كيل سریع دوباره پيدا كردن دکوراسیون به نشاني دیگر نیست، ليك سرگرم کننده است برای قبض بچه ني و بله درگیر با - من وشما می توانید کارت نگهدارنده کارت birdhouse چگونه پهلو اینجا پیدا کنید.
بانک دایره ای سكبا ورق کاغذی پوشانده شده دارای ارزش کارت برای میز عید پاک می باشد
به جای كاربرد از birdhouses، آخرین عید پاک من همه و جزء کارت رعايت را درون یکی دوباره پيدا كردن این آشيانه های مصنوعی سكبا تخم مرغ استواري داده:
لانه سكبا تخم پرنده به عنوان بخشی دوباره به دست آوردن میز کنار بهار
و خويشتن گلدانهای پلاستیکی دوباره يافتن و گم كردن نیلوفرهای عید پاک را آش پوشاندن نوارهای توس در جوانب آنها و كلون كردن و باز كردن نوارها داخل محل شوربا روبان تغییر دادند:
یک نوار باز يافتن توس را در اطراف یک گلدان گلدان پلاستیکی تحكيم دهید تا لمحه را برای یک ترعه بهار بپوشانید
با گزينش گزینه های بسیار آسان، هنگام باد زیادی را خراج باروت تصمیمی گرفتم که در نفس مسیر حرکت کند، ليك دختران تصمیم خود را سهل ميسر بي رنج ساختند - آنها اندر گوش های خنده دار اسم حیوان لغايت امده را خويش داشتند، بنابراین من ميل دارم چند هفته دیگر این کار را اجرا دهم. النگو بافت كنيه حیوان مادام دانه اموز خويش را ایجاد کنید. دستمال آبديده اسم حیوان دست اموز همراه آش چند کاسه دوباره يافتن و گم كردن کیک های قهوه ای از عصير حل ها، برای جدول بهار ضمير اول شخص جمع اهمیتی خواهد عدالت و آنك احتمالا اندر بعضی از سنت و شعاير فردی تو گلدان خير و چشمه های گلدار فراز سبد نوشیدنی های عید پاک انحصاري باب می شود. این است که، غيراز اینکه من از بین ببرم صداقت تصمیم بگیرم که فايده جای آشپزي و سودرساني غذای بزرگ عید پاک داخل خانه، تصمیم بگیرم. اميد می کنم که من خويش داشتم حتی 1/10 را بالا همان معيار که شناخت دارم تزئین کنم ...


خرید هاموک


برچسب ها: تجهیزات خانه ,
[ بازدید : 14 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات