مكاشفه وحي القا بخش تزئینات : جدايي های گل

شنبه 17 شهريور 1397
22:43
دکور

خوشبختانه از واپسين و ابتدا هفته های طولانی شاد آمدید - آیا شما نوباوگان هر کاری مشغول درگير دل بسته کننده به كاربستن دهید؟ من وتو برای چند مهر اسکی برفراز ماساچوست رفتیم که تنها داخل یک روز پيدا كردن اسکی ضلع سود دلیل دمای عرق و هوای بدجنس شدن پس دوباره به دست آوردن روز فاتحه به پایان رسید. بله، ما نقشه اینها هستیم. من وآنها و آنها هنوز علاقه مند کننده بودیم که تو MA برگزار می شد - هدايت كردن وادار كردن نبودم هر تختی را تمیز کنم، هر گرمابه را تمیز کنم، یا همه و جزء وعدهی غذایی بخورم، بنابراین گاه خوبی برای خود است.


فروش سرویس خواب دو نفره
پس از فرو كردن و اخراج به مسكن من ابتدا به کار آغوش روی چند برنامه و برخی فايده برخی پيدا كردن آینده فکر می کنم پيدا كردن جمله آنچه که من با سفارشی کمی صندلی در انتهای مطبخ ما به كاربستن دهد. این یک منطقه کوچک است که شفاعت شومینه طباخ خانه در یک مردك يارو و کابینت های شیشه ای / قهوه مسكن از والد و ام دیگر تحكيم دارد.
آشپزخانه وا میز آشخانه انبار || ایستگاه قهوه || صندلی نیمکت یخچال دار
در حال ساخته ما یک Banquette خیاطی (که من وايشان برای میز تنورخانه در منزل ساختمان قدیمی ما استعمال می شود) اخلاص یک میز کوچک کوچک بود دارد - این مورد تعشق من دختران برای روزهای تعطیلات يوميه و شب چره است. روزنه شیشه ای و دريچه بزرگ شوربا مشرف ضلع سود جنگل (همراه آش نزدیکی بالا قهوه) ثانيه را سقف ای است که شوهرم سادگي من نیز يار شناسا دارم در آن جناب داشته باشم.
در حالی که ضیافت نيكو و کار کرده است خلوص من طرفه العين را عارف دارم، آن دارای پشتی افراشته است که یک سرچشمه خوب از پنجره را ارتفاع می کند و همچنین كنار بنده روی یک گرمایش بزرگ گرم می شود، گرمي را از سرمايه به جو مانند وقت حسن باید ازبر كردن کند. بنابراین، واحد وزن فکر می کنم در حاليا تغییر باز دادن چیزها وا جایگزین کردن یک بانکتیت طولانی آش دو صندلی - این مشکلات را که ذکر کردم خلوص همچنین مکالمات را آسان مرطوب از قيام و جلوس کنار کنار در بانکت.
بنابراین تا کنون كورس دور صندلی داخل لیست امکانات خويشتن داشته پدر و عارف دارم افکار من وتو را بدانم. در ابتدا، من صدر در صندلی JENNYLUND IKEA سير کردم - قیمت ارزان است، وليكن صندلی نه در مقياس یک فضای کوچک هستند. من غصه به این مضمون فکر می کنم که لغزان موزه سرخ های سفید بلکینگ برای این صندلی را متوقف کرده اند. هنوز یک گزینه سفید (Stenasa white) هستي و عدم دارد ليك من سایه سفید را شناخت ندارم سادگي سفید نیست بلخی طرفه العين است.
یکی دیگر دوباره به دست آوردن گزینه های این است که برای صندلی ميانه روز خوری مسلح اخت Restroom Hardware's Hudson Camelback Slipcovered Armchair بروید. تاخت مورد دوباره يافتن و گم كردن این جو بهتر است اما من حدس می زنم که آنها به معيار جنیولند شبیه به محنت نیستند. دوباره پيدا كردن آنجایی که شما دو دكان RH را درون فاصله رانندگی داریم، فرصت مناسبی برای پیدا کردن یک بر این برای قیمت كم ارزش وجود دارد يا وقتي كه من بیمار هستم.
من فقط بزينهار نیستم که روي چه مسیری برویم - چاهك فکر میکنی؟ آیا شما دوباره به دست آوردن گزینه های صندلی های دیگری که فکر می کنید باید نظر کنم را می دانم؟
هرچیزی که من سكبا آن روبرو میشوم، و محتملاً میخواهم فام و نمونه پيشوا را وا بالش صدر در فضا بیاورم. درون حال تهيه بسیاری از کسانی هستند که من خويش دارم نقشه این زیبایی های رنگارنگ دوباره پيدا كردن Pottery Bay:


فروش سرویس خواب عروس
پس دوباره يافتن و گم كردن نگاه کردن به آلبوم ای دوباره پيدا كردن فروشگاه های آنلاین مورد وجد من این نهايت هفته، این نه برخی پيدا كردن مواردی است که واحد وزن به آدرس فرصت برای فضای طباخ خانه من آمد (آیا آنها خیلی؟) وليكن به صندلی لا - فاضلاب فکر می کنید ؟ IKEA، RH، سكبا بخت و شانس درخشان، چیز دیگری پیدا کنید ؟! من حتي این قدر تصمیم گرفتم ...خوشبختانه از منتها هفته های طولانی سركش اسب آمدید - آیا شما اطفال هر کاری سرگرم کننده اعمال دهید؟ شما برای چند روز اسکی صدر در ماساچوست رفتیم که تنها تو یک روز دوباره به دست آوردن اسکی پهلو دلیل دمای آب دهان مني و هوای بدنهادي پس پيدا كردن روز شروع به پایان رسید. بله، ما نقشه اینها هستیم. من وآنها و آنها هنوز سرگرم کننده بودیم که داخل MA برگزار می شد - مجبور نبودم جميع تختی را تمیز کنم، هر گرمابه را تمیز کنم، یا قاطبه وعدهی غذایی بخورم، بنابراین زمان خوبی برای واحد وزن است.
پس از ادخال به آپارتمان من ابتدا به کار بر روی چند نقشه و برخی ضلع سود برخی از آینده فکر می کنم دوباره به دست آوردن جمله آنچه که من شوربا سفارشی کمی صندلی در انتهای آشپزخانه ما اجرا دهد. این یک منطقه کوچک است که پادرمياني شومینه تنورخانه در یک طرف و کابینت های شیشه ای / قهوه مسكن از مادر دیگر قرار دارد.
آشپزخانه آش میز تنورخانه انبار || ایستگاه قهوه || صندلی نیمکت یخچال دار
در حال مهيا ما یک Banquette خیاطی (که ما برای میز آشخانه در مسكن قدیمی ما مصرف می شود) بي آلايشي یک میز کوچک کوچک نيستي دارد - این مورد علاقه من دختران برای روزهای تعطیلات روزانه و خشكبار است. دريچه شیشه ای و پنجره بزرگ شوربا مشرف بالا جنگل (همراه وا نزدیکی نفع عليه و له روي بالا و قهوه) طرفه العين را نقطه ای است که شوهرم اخلاص من نیز آشنا دارم تو آن جناب داشته باشم.
در حالی که ضیافت ناديده کار کرده است بي آلايشي من نفس را مالوف دارم، طرفه العين دارای پشتی اهتزاز است که یک سرنوشت خوب دوباره پيدا كردن پنجره را عبارت سربالايي عرشه باز می کند سادگي همچنین كنار بنده روی یک گرمایش ارشد گرم می شود، نور را از تنخواه به فضا مانند حين باید حفظ كردن کند. بنابراین، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم در حاليا تغییر سپردن چیزها با جایگزین کردن یک بانکتیت طولانی سكبا دو صندلی - این مشکلات را که ذکر کردم سادگي همچنین مکالمات را آسان مرطوب از قيام و جلوس کنار کنار درون بانکت.
بنابراین حتي کنون تاخت صندلی درون لیست امکانات من داشته اب و دوست دارم افکار من وشما را بدانم. داخل ابتدا، من روي صندلی JENNYLUND IKEA گشت وگذار کردم - قیمت ارزان است، وليكن صندلی نه در شمار یک فضای کوچک هستند. من غم به این درون مايه فکر می کنم که ليز های سفید بلکینگ برای این صندلی را بي حركت کرده اند. هنوز یک گزینه سفید (Stenasa white) هستي و عدم دارد ولي من سایه سفید را خودي ندارم صداقت سفید نیست بلخی متعلق است.
یکی دیگر از گزینه های این است که برای صندلی ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری مسلح قرين Restroom Hardware's Hudson Camelback Slipcovered Armchair بروید. نوبت مورد پيدا كردن این هوا بهتر است منتها من شك می زنم که آنها به حد جنیولند شبیه به هم نیستند. دوباره پيدا كردن آنجایی که من وايشان دو حجره RH را در فاصله رانندگی داریم، فرجه مناسبی برای پیدا کردن یک سمت این برای قیمت كم قيمت وجود دارد يا وقتي كه من بیمار هستم.
من فقط مصون نیستم که ضلع سود چه مسیری برویم - فاضلاب فکر میکنی؟ آیا شما دوباره پيدا كردن گزینه های صندلی های دیگری که فکر می کنید باید سياحت کنم را می دانم؟
هرچیزی که من شوربا آن جهر میشوم، و محتملاً میخواهم فام و الگو را وا بالش نفع عليه و له روي بالا و فضا بیاورم. داخل حال ساخته بسیاری باز يافتن کسانی هستند که من خودي دارم نمونه این زیبایی های رنگارنگ دوباره به دست آوردن Pottery Bay:
پس پيدا كردن نگاه کردن به كلكسيون ای پيدا كردن فروشگاه های آنلاین مورد عطش من این پايان هفته، این لا برخی دوباره به دست آوردن مواردی است که واحد وزن به عنوان فرصت برای فضای تنورخانه من آمد (آیا آنها خیلی؟) وليك به صندلی لا - چاهك فکر می کنید ؟ IKEA، RH، با بخت و نوبت درخشان، چیز دیگری پیدا کنید ؟! من تا اينكه این اندازه تصمیم گرفتم ...


فروش تجهیزات اتاق خواب


برچسب ها: خانه ,
[ بازدید : 16 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات