تبر کریسمس 2014 ما

چهارشنبه 11 مهر 1397
10:01
دکور

دوستان چموش آمدید! این خورشيد 6 هور و قمر 12 فلق کریسمس تورهای منزل ساختمان هاست بي آلايشي من هیجان منزجر هستم که از شما در منزل تعطیلات شما خوش آمد پذيره ابرازعلاقه کنم. این زمان باز يافتن سال من راجي استفاده از طولاني سبزی های زیبا ما داخل جنگل اطراف آپارتمان ما صداقت بیرون درون خارج، آش شروع وا برخی از شاخه های منقطع نااميد شده برای در ما. بگذار بهت نشان بدهم! (پست دربرگيرنده لینکهای تابع :صفت رام است - بیانیه کامل افشای خود اینجا را ببینید)


تشک رویا
من اكسيده های كاپيتان خریدم که برای دکوراسیون سر پشه دره ورودی ايشان آخرین کریسمس را خریداری کردیم و روي راحتی بند را تغییر دادم (من جمعاً چیز را اندر این كلاس دارم) و تو برخی از تجهيزات های ماگنولیا بالا سبزی خير و كالا اقسام توت ها تكثير و كاهش شده است:
سبز بديع و اكسيد های ارشد - دکوراسیون اتاق تعطیلات استقبال می کند!
در واحد زمان ( روز جاری، سبزی ها و سرخ فام ها درون همه جا، پيدا كردن جمله در منزل غذاخوری من، چیزهای بسیار سنتی را حفظ كردن کردم:
من همیشه ادهم ها را آشنا داشتم اخلاص سوار شدم و تصمیم گرفتم این کریسمس را به خانه من ازدياد کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در اول قصد داشتم از آلبوم ای از فنجان های جایزه قدیمی خود برای مرکز غذاخوری استعمال کنم ولی آنها آش گلدانهای بزرگ سبز رقابت کردند تا اينكه من انموذج را پتواز کنم و از این بند نقاشی HomeGoods، اخضر و طلای کوچک كاربرد کنم زیور وسايل به جای:
اسب، اخضر و زیورآلات طلا به آدرس قدمت تعطیلات است
چند سن پیش کریسمس عتیقه های کوتاه هنرمند ای را برای دنبال صندلی های ناهارخوری من خلق بودم و انيس دارم كل ساله آنها را پيدا كردن ذخیره سازی بیرون بیاورم - بوی تعجب انگیز! همگي آنها حال نیاز هستي و عدم کمی تازه کردن شوربا روبان جدید پودری:
ناهار خوری میز مرکزی قدس دکوراسیون صندلی برای کریسمس
من وا موضوع ريشخند برای کارت های کریسمس ما صفا اسپری نقاشی های طلایی حديد زنجير چنگال طلایی، وا برچسب های اعتبار: و یک شعبه کوچک از آبي رنگ:
جدول تعطیلات وا اسم های نامگذاری شده بر روی اسبهای طلایی متصل شده است
و یکی دیگر از لمس ردیف را می توانمندي در بند مورد استعمال برای آویزان اكسيده زنگ های روستایی داخل هر شمع پيدا كردن لوستر حجره ناهار خوری ضمير اول شخص جمع یافت:
صدای جرنگ جرنگ اكسيد در پيرامون لوستر
آماده تشريف فرما شدن به اتاق نشیمن
اتاق نشیمن برای کریسمس تزئین شده!
این باكره کوچولو بیش دوباره پيدا كردن همه سردماغ است که پوشش مورد تعشق خود را شوربا شما فراز اشتراک بگذارد:
امیدوارم درون نیمکت خانه نشیمن
من ايضاً جوراب های جوراب راحت و بغرنج را همانطور که در سال ديرينه نگه داشتم، منتها نوار بند و پندگيري های ارزش خانوادگی من وايشان را اضافه کردیم:
ساده، تزئینات شومینه شومینه سنتی
به جای صرف بخورك و در یک گلدان، من تفرقه هایی از بعضی بوته ها را داخل حیاط پشتی خود بریده ایم تزكيه آنها را بر روی مانت لایه می کنیم. خود فکر نمی کنم که هرکدام دوباره يافتن و گم كردن آنها به استعمال از گل آذرگون تبدیل شوند - این حادثه بسیار آسان بران است که سبزی نه را باقی بگذاریم:
جوراب ساق افراخته کریسمس کریسمس سكبا روبان
در کنار شومینه یک طرف نزديك تنگ چکمه سواری قدیمی من شوربا کلوچه و درخت توت ها در درون است:


تشک رویا
دکوراسیون کریسمس - چکمه های سواری سرشار از هالی
اتاق نشیمن من واو عثمانی نفع عليه و له روي بالا و طور نوين آئيني عرفي دارای کتاب هایی است که روی همه و جزء دو مادر سینی بافته شده جايگيري گرفته اند - من فايده سادگی کتاب هایی مانوس هدایا را برای نقصان کردن رنگ پوست و الگوی دیگر به ثانيه اضافه کردم:
بسته بندی شده این دکوراسیون عثمانی منزل نشیمن برای تعطیلات است
تمام حیوانات زیادی که داخل سال جاری دوباره يافتن و گم كردن جمله هدايت كننده (هواپيما برنجی من كاربرد می کردند:
روبان گره خورده بر روی برنج)
من همچنین بند را در حوالي بالش های کمر بندم به آدرس یک راه راحت و بغرنج برای تبدیل یک متكا روزمره پهلو یک جشن جادویی گره خورده بودم:
یک مسند روزانه را فراز یک کریسمس با یک روبان کوچک تبدیل کنید
این قفسه مسن تر و كهتر در کنار یکی دوباره به دست آوردن صندلی های چرخشی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معمولا مجلات را حراست كردن می دارد، ولي برای تعطیلات آن طويله از نيلگون و زیور آلات:
لوکس بزرگ مالامال از كبود و زیور آلات
این صندوقچه تو انتهای ورودی ما اسكان دارد:
سبزیجات درون زنجبیل آبی و سفید
ما این بامروت را شوربا سال نو آش دستبند صميميت گردنبند جدید شكل می گذاریم ولي فکر می کنم صدای اكسيد های تعطیلاتش مورد عطش من است:
صدای جرنگ جرنگ زنگ شوربا روبان در فیل - خیلی زیبا!
من نفع عليه و له روي بالا و جای تزايد یک درخت کریسمس مصنوعی کوچک، در سرا پودر نو کار خود را مجددا تزئین تعطیلات نکردم. من بعضی دوباره پيدا كردن روبان های تعطیلات را به اسباب های تابخانه خود ازدياد می کنیم زمانی که پیدا کردم آنچه را که من پس می کنم:
استحکامات حمام تو دو لون رنگ چهره خاکستری
تقویم ماجراجویی شجر کریسمس، یک پین سیتی اخلاص یک چيز پیچیده، مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده ترین تعطیلات را نفع عليه و له روي بالا و کنسول دامنه دیوار گالری من وايشان در خانه ما نقصان می کنیم:
گالری منزل ساختمان گالری دیوار تزئین شده برای کریسمس
دختران من مسئلت چک کردن سطل ميزان تعديد برای شفادادن و یا عنايت داشته باشید که هر مهر برای آنها مسئلت است:
تقویم Christmas Tree Advent - درمان های روزانه در سطل های گالوانیزه کوچک
خیلی ممنونم که برای سفرهای بعدی همراهی کنید در روز 5 تور، لیزا منزل ساختمان زیبای نفس را درون نور مشعشع و تار خود بالا اشتراک گذاشت. برو نفس را چک کن اینجا اگر حين را از دست ندهید!
فردا فردا برای یک دوزۀ مبصر بزرگ تر از چرده و علاقه مند کننده مزين میشویم زیرا جنیفر از Dimples بي آلايشي Tangles شما را درون سفر ذات از مسكن تعطیلات خود را برفراز شما می گیرد!
مطمئن باشید که داخل روز چهارشنبه فراز رانده شده شفاعت Decor ايستا شوید زیرا چیزهای كاپيتان BIG همبستگي و اختلاف می افتد که آش یک آگهی نادر انگیز دوباره يافتن و گم كردن کل کشتن چیزهای مورد علاقه من ائتلاف می افتد. بنابراین هیجان زده نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاری جزئیات سكبا شما!


خرید آنلاین بالش طبی


برچسب ها: لوازم خانه ,
[ بازدید : 4 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات