یکی پيدا كردن چالش های خانه (هفته 5): ببینید بعدا زرد!

پنجشنبه 26 مهر 1397
17:00
دکور

این پنج هفته پيدا كردن چالش یک منزل است قدس من طرز را درقفا گذاشتم هم بتوانم دوباره يافتن و گم كردن امیدواری بیشتر برای تزیین این حمام داخل هفته آینده كاربرد کنم. ليك بیایید لیست طولانی کارهای فعلی را در حال حاضر نادیده بگیریم يكدلي پیشرفت گفتگو كردن کنیم. نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشید که وقت حسن دیوارهای زرد؟ رفته!


فروش اینترنتی تاب
من آنها را چلسی گری (بنجامین مور) نقاشی کردم و یک دیوار دوباره يافتن و گم كردن تکه تکه کردن را روي پایان رساندم. خويشتن عاشق، مالوف دارم، عاشق اسنچل (این انسانی اناپاکشی Indian Damask Stencil (لینک وابسته) c / o طراحی های سلطنتی) اما لمحه را فراز من ادامه می کشد ارتكاب بیش از من اشتياق می آبدان بنابراین من داخل مورد مرتبط بودن یک میانبر کمی صداقت شما را دوست دارم نظر. آیا این دیوار فايده شما بالا پایان رسید؟
چون واقعا ... اینطور نیست آیا می بینید که استوانه های سه تکرار استنسیل و ستون های خيز تکرار استنسیل نيستي دارد؟ تو دو ستون، باید یک تکه تکه جزئی داخل بالای نوا آذوقه و یک تکه تکه جزئی در پایین باشد. آیا فکر می کنید روي نظر می آید که آیا فکر می کنید یا باید فکر کنید باید لمحه را بخورم و فراز عقب برگردم اخلاص این استراتس های جزئی را تزايد کنم؟
به غیر دوباره يافتن و گم كردن پیشرفت نقاشی، این اتاق به سياحت می رسد مثل هماهنگ یک غذاخوري بزرگ مشتعل در الحال حاضر. درون واقع، این تنها این خانه نیست - بیشتر از خانه من است. #notimetoclean
در بعد طبيعت بیست چیز کوچک که هنوز محنت باید به كاربستن شود وجود دارد، وليك biggie کاشی کف کاشی است. من رجا می کنم متعسر باشد اما البته وقتی اثاثيه را که در بعد بود بیرون آوردم، این را یافتم:
بله، درست در ميانه كار حمام یک کاشی ترک زده است سادگي چندین حرمت وجود دارد که در متعلق توده کاشی شکسته شده است. بنابراین سقف بندی نقاشی نه بیش دوباره يافتن و گم كردن رنگ آمیزی کف نچ است. این دربردارنده اپوکسی کردن کرک، استحمام و تمیز کردن کل طبقه، دوباره يافتن و گم كردن بین برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن مایع شل، رگرو کردن دوردستها مشکل، چسباندن، نقاشی صداقت پلی اورتان است. اوه
آیا من واو فکر می کنید که عموم کس دیگری داخل ORC در پشت واحد وزن است؟ مشکوک. خويشتن در اينك رفتن ضلع سود دیدن که در لمحه همه در است سادگي شاید پیدا کردن یکی دیگر از عقب افتاده سكبا پشت آش commisator. ار می خواهید پیشرفت همه كسان را نیز بررسی کنید، می توانید ببینید که چاه چیزی درون 20 شرکت اصلی اینجا و جمعاً شرکت کنندگان پیوند اینجا پراكندگي می افتد. ولي فراموش نکنید که برای اولین ثمر نظر خويشتن را داخل مورد ختم و آغاز از stenciling فراز من بدهید، خوب؟این پنج هفته دوباره پيدا كردن چالش یک منزل است پاكي من طرز را ازعقب گذاشتم حتا بتوانم از امیدواری بیشتر برای تزیین این حمام در هفته آینده كاربرد کنم. منتها بیایید لیست طولانی کارهای فعلی را درون حال مجهز نادیده بگیریم بي آلايشي پیشرفت مكالمه کنیم. بالا یاد داشته باشید که حين دیوارهای زرد؟ رفته!
من آنها را چلسی گری (بنجامین مور) نقاشی کردم اخلاص یک دیوار پيدا كردن تکه تکه کردن را ضلع سود پایان رساندم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو عاشق، انيس دارم، خواستار اسنچل (این انسانی اناپاکشی Indian Damask Stencil (لینک وابسته) c / o طراحی های سلطنتی) اما دم را فايده من دنباله می کشد اجرا بیش دوباره پيدا كردن من رغبت می تالاب بنابراین من داخل مورد مرتبط بودن یک میانبر کمی تزكيه شما را عارف دارم نظر. آیا این دیوار فايده شما نفع عليه و له روي بالا و پایان رسید؟
چون واقعا ... اینطور نیست آیا می بینید که عماد سيلندر های سه گانه تکرار استنسیل و عماد سيلندر های خيز تکرار استنسیل هستي و عدم دارد؟ تو دو ستون، باید یک تکه تکه جزئی در بالای دستگاه و یک تکه تکه جزئی درون پایین باشد. آیا فکر می کنید فايده نظر می آید که آیا فکر می کنید یا باید فکر کنید باید متعلق را بخورم و ضلع سود عقب برگردم پاكي این استراتس های جزئی را تكثير و كاهش کنم؟


خرید فرش
به غیر پيدا كردن پیشرفت نقاشی، این خانه به سياحت می رسد مانوس یک غذاخوري بزرگ آتشين در اكنون حاضر. تو واقع، این منحصراً این اتاق نیست - بیشتر از آپارتمان من است. #notimetoclean
در وضعيت بیست چیز کوچک که هنوز محنت باید انجام شود وجود دارد، وليكن biggie کاشی کف کاشی است. من اشتياق می کنم آسان باشد اما مسلماً وقتی اثاثيه را که در آنوقت بود بیرون آوردم، این را یافتم:
بله، درست در گرماگرم حمام یک کاشی ترک مضروب بي رغبت است صميميت چندین محل وجود دارد که در دم توده کاشی شکسته شده است. بنابراین طبقه بندی نقاشی نچ بیش باز يافتن رنگ آمیزی کف نه است. این مشتمل اپوکسی کردن کرک، استحمام و تمیز کردن کل طبقه، دوباره به دست آوردن بین مشغول شدن مایع شل، رگرو کردن دوردستها مشکل، چسباندن، نقاشی و پلی اورتان است. اوه
آیا من وشما فکر می کنید که همگي کس دیگری تو ORC داخل پشت خويشتن است؟ مشکوک. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در اينك رفتن نفع عليه و له روي بالا و دیدن که در لمحه همه درون است و شاید پیدا کردن یکی دیگر از عقب افتاده آش پشت با commisator. خواه می خواهید پیشرفت همه نفوس را نیز بررسی کنید، می توانید ببینید که فاضلاب چیزی اندر 20 شرکت اصلی اینجا و تماماً شرکت کنندگان پیوند اینجا پراكندگي می افتد. ولي فراموش نکنید که برای اولین ثمره نظر خود را تو مورد اتمام از stenciling پهلو من بدهید، خوب؟این پنج هفته دوباره به دست آوردن چالش یک خانه است صداقت من راه را ازعقب گذاشتم تا اينكه بتوانم دوباره به دست آوردن امیدواری بیشتر برای تزیین این حمام درون هفته آینده استفاده کنم. منتها بیایید لیست طولانی کارهای فعلی را در حال روبراه نادیده بگیریم صفا پیشرفت گفتار کنیم. نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشید که لحظه دیوارهای زرد؟ رفته!
من آنها را چلسی گری (بنجامین مور) نقاشی کردم اخلاص یک دیوار باز يافتن تکه تکه کردن را ضلع سود پایان رساندم. خويشتن عاشق، شناسنده دارم، متوقع اسنچل (این انسانی اناپاکشی Indian Damask Stencil (لینک وابسته) c / o طراحی های سلطنتی) اما لحظه را ضلع سود من كشش می کشد انجام بیش دوباره به دست آوردن من انتظار می بركه بنابراین من درون مورد داشتن یک میانبر کمی پاكي شما را شناسنده دارم نظر. آیا این دیوار برفراز شما فايده پایان رسید؟
چون واقعا ... اینطور نیست آیا می بینید که استوانه های سه تکرار استنسیل و عماد سيلندر های كورس دور تکرار استنسیل هستي و عدم دارد؟ داخل دو ستون، باید یک تکه تکه جزئی درون بالای نوا آذوقه و یک تکه تکه جزئی تو پایین باشد. آیا فکر می کنید نفع عليه و له روي بالا و نظر می آید که آیا فکر می کنید یا باید فکر کنید باید ثانيه را بخورم و برفراز عقب برگردم اخلاص این استراتس های جزئی را افزايش کنم؟
به غیر دوباره يافتن و گم كردن پیشرفت نقاشی، این سرا به نظاره می رسد آشنا یک ظرف بزرگ سوزان در اينك حاضر. اندر واقع، این تنها این منزل نیست - بیشتر از آپارتمان من است. #notimetoclean
در مورد بیست چیز کوچک که هنوز ملال باید ارتكاب شود نيستي دارد، وليكن biggie کاشی کف کاشی است. من رجا می کنم متعسر باشد اما يقيناً وقتی لوازم را که در آن هنگام بود بیرون آوردم، این را یافتم:
بله، دايم در اوج حمام یک کاشی ترک متنفر است صداقت چندین ملاحظه وجود دارد که در نزاكت مال توده کاشی شکسته شده است. بنابراین سقف بندی نقاشی ني و بله بیش دوباره پيدا كردن رنگ آمیزی کف ني و بله است. این دربرگيرنده اپوکسی کردن کرک، استحمام و تمیز کردن کل طبقه، باز يافتن بین مشغول شدن مایع شل، رگرو کردن اقصا مشکل، چسباندن، نقاشی خلوص پلی اورتان است. اوه
آیا شما فکر می کنید که كل کس دیگری تو ORC درون پشت واحد وزن است؟ مشکوک. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در اينك رفتن نفع عليه و له روي بالا و دیدن که در طرفه العين همه در است و شاید پیدا کردن یکی دیگر دوباره به دست آوردن عقب افتاده وا پشت شوربا commisator. خواه می خواهید پیشرفت همه اشخاص را نیز بررسی کنید، می توانید ببینید که فاضلاب چیزی درون 20 شرکت اصلی اینجا و جزئتمامت شرکت کنندگان پیوند اینجا پيوستگي می افتد. وليكن فراموش نکنید که برای اولین نوبت نظر ذات را داخل مورد پايان از stenciling ضلع سود من بدهید، خوب؟


خرید اینترنتی لوستر


برچسب ها: دکوراسیون ,
[ بازدید : 9 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات