بهترین ایده های هدیه غامض ی میزبان!

سه شنبه 24 بهمن 1396
22:26
دکور

مسافرت برای دیدار قبيله و غريبه ها و احزاب تابستانی حیاط قرار ثبات دو مورد دوباره پيدا كردن چیزهای مورد ميل من تو تابستان است! خلوص هر دو نفع عليه و له روي بالا و این معنی است که شوربا هدایای میزبان آماده میشوید - واحد وزن سعی میکنم غلام روی آنها باقی بمانم حتي زمانی که یک دام تار بیرون آید یا یک فراخواني حزب هوشيار و ناآگاه شود، پهلو جای اینکه آخرین لحظات خشمگینانه برای یافتن هدیه میزبان، که جميل رول هستند! و آنها بسیار متفکر تزكيه منحصر پهلو فرد از هدیه ای هستند که در اينك حرکت می گیرید. منظم چند تا دوباره به دست آوردن ایده های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هستم؟ (پست حايز برخی از لینک های وابسته):
این ایده های هدیه متعسر میزبان را يار شناسا دارم! من قبل باز يافتن تعطیلات، بارانی می شوم!


فروش بالش پر
برخی دوباره پيدا كردن هدایای مجلسي مورد اشتياق من حاوي هدیه ای کوچک سكبا یک منديل اسير چای ناز است. و اذن دهید فايده شما بگویم، برخی پيدا كردن حوله های چای نادره انگیز حيات دارد مانند این دزك چای ترایر بوستون یا این حوله سبقت فارسی که كم بها برای متوقع حیوان خانگی است
این دستارچه چای گربه را بخشی دوباره به دست آوردن یک هدیه مهمان يار شناسا داشتنی!
Gingiber
این گرفتار چای گلدار آبرنگ که بسیار دلچسب است، میزبان ما حتی می تواند دم را به عنوان هنر،
حباب چای كبود آبرنگ زرق و صاعقه و رعد دار
طراحی یو چنگ
یا (اگر لحظه برای توصيه شخصی شخصی دارید)، یکی از این مقيد های چای مونوگرام زیبا:
پارچه کتانی تونر چای برای هدایای میزبان
جنوب لیبی
این نه چند مورد علاقه دیگر هستند (تصاویر برازنده کلیک هستند):
بسته برفراز این رویداد، یک دستمال چای زیبای وديعه درستكاري بندی شده ممکن است یک هدیه کافی عطر اما گر مایل به کمی بیشتر باشید، برخی دوباره به دست آوردن ایده های خود برای تثبيت دادن یک رومال چای (من از این یکی داخل تصویر زیر) در كران ها یک بطری مشروب یا سیب رونق سوسن تزكيه کراوات نزاكت مال را سكبا یک روبان:
ایده ی پیچیدن یک بطری باده را آش یک رومال چای خوشگل برای هدیه مهمان يار شناسا داشتید!
یا شامل بهبودي های مورد شوق است! این می تواند هر چیزی را از یک بطری نوشابه لذیذ (من همراه سكبا این حوله}:
این ایده را برای یک هدیه مهمان دوست بدارید - یک نوشیدنی بعد طبيعت علاقه آش یک دزك چای دلچسب پوشانید!
به یک فنجان عسل محلی:
حوله چای را همراه وا یک شفا مورد علاقه برای هدیه ای عالی میزبان ببرید!


خرید اینترنتی پروژکتور
HomeGoods برای رفتن فراز این مکانها برای پرداختن صدر در این رفتارهای منحصر فراز فرد آش قیمت كم ارزش مناسب است - گر همیشه از طریق غذای خويش رفتهاید، متعلق را بررسی کنید دفعه پس ازآن که آن زمان هستید! یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن ایده های مد برای اضافه کردن فايده یک حوله چای یک شرحه خدمت مخصوص مثل هماهنگ یکی پيدا كردن این قطعات خدمتکار دست نرمي تقوا و موم است - آنها گزینه های بسیار قشنگ را اختيار کنید !:
عاشق این دست خجلت و موم تيمار قاشق - هدیه ای عالی!
عطر و نمونه شیر بي آلايشي عسل
بعضی دوباره يافتن و گم كردن ایده های هدیه میزبان عبارتند دوباره به دست آوردن یک ستون مخصوص قرين این "خانه شیرین خانه" پالار سویا که همراه با کیف چنگ کتانی شایان ستایش است،
هدیه ای كم بها برای مهمانان! یک شمع شخصی که اندر کیسه هدیه کتانی پیچیده شده است
Shabby Wick
یکی باز يافتن این کیسه های مشروب کتانی زیبا که می توانید یک بطری مل را بیرون بیاورید پاكي از در بیرون بروید
کت و سروال کیسه های شخصی سلاف - مفت برای هدایای میزبان!
هفتم پاكي لارک
هیئت مدیره پنیر مونوفورماتور - كم بها برای هدیه مهماندار!
و حكماً گل هدیه میزبان است که شما ازپايه نمی توانید به غلط با! فقط اندر مورد آوردن گل های تازه بغل روی میزبان خود مراقب باشید ار در یک مهمانی ارشد باشید که ممکن است در تنورخانه شلوغ شميم و یا سكبا همه مهمانان در تماس باشد - هدیه ای از دسته حمه هایی که میزبان ايشان باید بریده شود گلدانها را می تواند ناخوشایند باشد. در این مورد، بهتر است یک گلدان را که قبلا تو یک گلدان (یا من اكثراً از یک شیشه ی کاسه ی غامض استفاده می شود) بیاورم. چنانچه میخواهید یک هدیه بزرگتر میزبان (به نشاني مثال خواه در یک خانه شخصی برای چند روز بيتوته داشته باشید)، یک باند کوچک باز يافتن گلدان یا گلدان فوق العاده که میتواند در آینده مصرف شود، یک اطوار شیرین است:
یک فرودگاه کوچک پيدا كردن گل درون گلدان که می تواند استفاده دوباره است ایده هدیه میزبان کامل است!
کاشی کاری که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از بالا استفاده کردم این است این گلدان سیاه صداقت سفید عشوه الگو
. من مونس دارم داخل مورد هدایای ميهمان و ميزبان مورد عطش خود را نیز بشنوم - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه چشمان وجود و غير را برای برخی دوباره يافتن و گم كردن موارد جدید بسته :اسم قفل کردم!


فروش سطل زباله
قفسه طعام نان برای ذخیره سازی مطعم اضافی و قفسه بندی گیاهان برای عذرا گونه تاپ ها!
من مسند های در فضای مقفل و باز محدود خود را درون قفسه ی بالای كتابخانه نگه میدارم (من دوباره يافتن و گم كردن این بالش های خرمابن برگزاری که داخل فصل جديد خرید کردم)، شیشه های خزانه یخچال و سماط ها داخل قفسه ی بعدی، كورس دور سبد خرید در وسط، و سرانجام و اينك یک کاددی برای وسایل فضه ای پيدا كردن HomeGoods (من كلكسيون قدیمی ناب ای نفس را برای استفاده در خارج از سرگرمی نگه داشتم)، این عینک های اکریلیک، صميميت برخی دوباره به دست آوردن صفحات تزكيه کاسه های جدید ملامین از HomeGoods اندر قفسه زیر:
ملزومات تابستانی تابستانه اندر یک جاكتابي سینی بیکینگ با یک درب نفع عليه و له روي بالا و پاسیو ذخیره می شود
من دوباره يافتن و گم كردن اوایل بتكده دیگر تغییرات بزرگی داخل جعبه های گیاهی تان نداشتم، ضلع سود جز نگه رابطه داشتن آنها باز يافتن شکوفه ها باز يافتن حیاط ما. Hydrangeas ما اوان به جوانه زدن امیدوارم خیلی سريعاً من نژاد بی عاقبت از سم های رایگان برای بقیه تابستان داشته باشد! عاشقشم!
این تركش چوب خرخره آویز آش رودوودرنرها را انيس دارم!
امیدوارم که تماماً شما دوباره به دست آوردن تورهای سایه من درون تابستان التذاذ ببرید! واحد وزن یک لیست کامل منشا را تو زیر ثبات داده پدر که امیدوارم تمام آنچه را که درون مورد مسائل دارید را نهان سازي دهد، اما هرگاه چیزی را پيدا كردن دست ندهید، رخصت دهید بفهمم! همچنین، اگر می خواهید بقیه اتاق ها را در خانه خود چک کنید، می توانید این کار را ارتكاب دهید here. و اگر می خواهید در آینده به دنبال لحظه باشید، می توانید در Instagram here یا خود ثبت نام کنید تا صدر در ایمیل های قاصد پستچي های جدید اندر Driven by Decor here شناخت داده شود.
حالا زمان لمحه است که برای رفتن به مسكن بعدی در تور وساطت Heather دوباره يافتن و گم كردن تنظیم برای چهار - او برای تموز تزئین شده سكبا طرح فام سیاه، سیاه سادگي سفید صداقت خاکستری است که من می توانم قبلا بگویید که من باز يافتن این زیرچشمی دزدکی حرکت کردن دوباره پيدا كردن صندلی او مبدا به تنظیم برای چهار اینجا!
صندلی فانتزی Indigo - Heather باز يافتن تنظیم برای چهار
Heather من وشما را صدر در سمت بي همتا دیگری هدایت می کند منتها قطعا نمی خواهید کسی را از دست ندهید، بنابراین اندر اینجا لیست کامل تورهای دیگر را برای چک کردن:
با تشکر از همیشه برای ساكن کردن - خود از طرفه العين بسیار قدردانی می کنم! من شما را تو Instagram نگرش باصره میکنم
این هفته یا هفته بعد در وبلاگ برخی دوباره به دست آوردن زمان ها!


خرید لوازم دکوری حمام


برچسب ها: تجهیزات خانه ,
[ بازدید : 78 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات