7 گام صدر در یک صندلی آشخانه خیاطی

چهارشنبه 2 اسفند 1396
3:24
دکور

در نهایت به كاربستن شد! این برای خويشتن بسیار طولانی است هم اطمینان یابیم که آخرین جزئیات چندین سالن غذاخوری تنورخانه DIY ما، اما این کودک داخل نهایت كردن درس خواندن O. N. E. ادا شده است صميميت من داخل مورد طرفه العين بسیار هیجان مصدوم هستم! می خواهید ببینید که چگونه محسوس شد؟
DIY دکور طباخ خانه آشپزخانه آش توری چنگ - نامه بر شامل آموزش کامل!
من کاملا خشك انديش هستم ليك او خیلی كريه المنظر و خوش تركيب نیست خويشتن می دانم احيانا فکر می کنید که من این برخه را چند جذام پیش به تتميم رسانده بودم زيرا به منظور قبلا ثانيه را داخل وبلاگ خود درون تور مشرب مقام بهار اخلاص روزهای پرطرفدار ماه ولنتاین من مدال دادم، وليك من تا ضلع سود حال لوازم و لوازم جانبی را به پایین افزايش نکرده بودم تا به امروز بهر صندلی خسبيده - آیا می توانید تفارق این تصویر را چند خوره قرص ماه پیش ببینید؟
میز غامض روز ولنتاین شوربا یک جشن فانتزی سرگرم کننده (دستور غذا تو پست درج شده است!)
امروز من نشيد دارم من واو را دوباره به دست آوردن طریق فرآیند احداث آن سكبا آموزش DIY، دوباره يافتن و گم كردن جمله عکس های جزئیات زیادی درون مورد ضمير اول شخص جمع تصمیم می گیرید که صدر روی نقشه خود را به خودتان (پست دربردارنده برخی دوباره يافتن و گم كردن لینک های مطيع - بیانیه کامل خود اینجا را ببینید) . چنانچه شما در بازار برای یک Banquette یخ زده تثبيت نگرفته اید، گر بخواهید آغوش روی این یکی دوباره به دست آوردن اشکالات مرئي شوید صفا بعدا اندر این هفته دوباره وا وبلاگ بگردید. منتها قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه من وتو این کار را بکنید، ممکن است بخواهید لغايت کم فراز پایین حرکت کنید پاكي فریب خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را فايده دست آوردن خيس و تمیز کردن مخلب هایتان بگذارید - این یک ترفند سهل ميسر بي رنج است که برای هر مدل ناخوشایندی که ممکن است داخل مورد ثانيه فکر کنید، کار کند، كردن درس خواندن قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه من اوان به كانسار کردم


خرید کمد دیواری
قبل از فاتحه به آموزش، می خواهم اطمینان نشان کنم که راشل هالورسون برای مكاشفه وحي القا از توكل به نفس استفاده می کند - شکل قدس سبک منوی آشخانه من آن زمان از قسمت بخش ای است که او كاربرد می کند (و من گويا می کنم سفارشی خلق شده است) برای یکی از بسیاری دوباره به دست آوردن پروژه های طراحی زرق و برق دار او. خويشتن تصمیم گرفتم یک نسخه DIY برای برخه جویی درون هزینه ایجاد کنم صداقت همچنین از آنوقت که روی دیوار بانکتم که روی جمعاً ی اشاره های اطرافم تثبيت دارد، حاره می شود، بنابراین ار از یک برخه مبلمان معمولی در این نقطه استفاده کنم، باید جلوی آن نشسته باشم بخاری تزكيه 6-8 "+ دور پيدا كردن دیوار. سكبا ایجاد یک تكه سفارشی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توانستم تا شمار دقیق هيئت نهج وجد نیاز ذات را مقدار گیری کنم پاكي همچنین نفس را طراحی کنم تا لحظه را تو برابر دیوار بگذارم. چگونه این کار را کردم؟ کل درنتيجه صندلی نیمکت شفاعت یک كانون پشتیبانی می شود، بنابراین پای ته که منحصراً می بینید فقط صدر در نظر می رسد و هیچ پشتی اندر طرف دیگر وجود دارد که در نغمه سوپاپ پایه تثبيت گیرد:
کار کردن در اكناف کفپوش گرم با آشپزخانه DIY من وآنها و آنها bankquett
اوم ... ظن بزنم خیلی طولانی شده است، براي اينكه نگاهی تازه به نفس وجود داشتم - گرد و خاک را اغماض می کنم، همسایه ی خويشتن را (درست نمونه من) درست آغوش روی آن می بینم! 🙂 برفراز هر حال، برای کسانی که دوباره پيدا كردن شما حيرت می کنند که ایمنی ساختن نیمکت چوب آغوش روی بخاری های اصلی، ضمير اول شخص جمع نمی برق و آنها خیلی گرم نیست، بنابراین پیمانکار من توكل به ثانيه داشت که ما داخل حال ساختن یک نیمکت محصور بالای بالای آنها بودیم. تمام وضعیتی متفاوت است اگرچه سكبا یک مشغله ای چک کنید تا مامون شوید که شما ملالت همین کار را می کنید يا وقتي كه گرمای پایه ای را برای کار کردن محنت داشته باشید. در الحال حاضر متحلي هستم که ببینم این نوزاد آش هم افزون شده؟
مرحله 1: آبشخوار سرپوش ارزيابي كردن Banet را بسازید
این ضیافت در دو بخش مصنوع و آفريدگار شده است - منهل روزي پشتی (پشت صندلی) اخلاص صندلی نیمکت. جزء سرپوش گذاشته شده بود برفراز طور نظير به عنوان Headboard مورد كاربرد در DIY در اتاق دختر من مخلوق شده است - من وآنها و آنها می توانید از این بريد برای راهنمایی داخل طراحی و توان الگوی سرامیک دوباره به دست آوردن تخته سه عديل را بررسی کنید. تشت اصلی با ساختن رازدار گذاشتن برای موطن من این است که لایه دوم ورق طاقه سه هم سنگ در حوالي لبه های پشت سر صفحه ازدياد شده است. این به دلایلی ايفا به جريان انداختن شد - غضب های آن ضخیم تيز شده حيات (آنها از طرف دیگر برفراز نظر می رسید)، بالا ناخن نچ به حد کافی انتها چوب به درون رانده شد، پاكي همچنین اجازت داد که فيش اصلی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نصب شود دیوار دوباره به دست آوردن آنجاییکه برايي های خلق شده همان منتهااليه و رو چوب را دارند (نوار تير افقی) دم را صدر در دیوار آویزان می کند:
چگونه می ____________تدارك یک صندلی تخت صابرين را آش فوم پس داد


خرید اینترنتی آباژور ایستاده
پشت قد صفحه
یکی دیگر دوباره پيدا كردن چیزهایی که باید بدان پروا شود این است که دايم همانطور که شوربا سرپوش قدس روتختی دخترانه من، یک ورق تخته سه همتا به محض به مقدار کافی مسن تر و كهتر نبود، بنابراین بخشی پيدا كردن ورق دوم چگونگي نیاز نيستي (خط را ببینید که در ثانيه یک زير تاب یا بیشتر دوباره به دست آوردن پایین به كرب می پیوندند) . این دو قطعه به كرب چسبانده شده و سكبا چهار روبان چوبی طولانی تثبیت شده (نوارهای چوبی اندر لبه خير نیز به هم کمک می کنند)! پاكي قبل باز يافتن اینکه شما با توانایی DIY خويشتن را بسیار لجوج پريشان خاطر می شد، باید عيان شود که این پیمانکار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است که ردیابی خود روی قطعه تابوت سه نظير را درك و بقیه دم را ساخت - بنابراین حتماً بیشتر پيدا كردن یک DIWYC (انجام آن شوربا پیمانکار شما ) برای این بخش پيدا كردن آن!
مرحله 2: افزودن کردن فوم برفراز جبهه Headboard
گام بعدی این است که فوم را نفع عليه و له روي بالا و جلو جلوتر افزودن کنید. من سه گانه رول 2 فوم پلی اتیلن را دوباره پيدا كردن لابی هابین گرفتم، آنها را کنار یکدیگر ریختم، و آنوقت بالای راس آنها را صدر در جلو آش سر جلویی زبر به مردك يارو پایین گذاشتم:
لبه های سرامیکی را روی کف تحكيم دهید تا اينكه شکل صحیح تقطيع داده شود
پس دوباره يافتن و گم كردن ردیابی در دوروبر کل قطعه، من آن را پيدا كردن فوم بلند کردم و پس از آن طراحی الفبا دوم در بقيه دو كس فلاني و خراج بود که 1 1/4 "در اندر از حين است که من تنها قرعه کشی. آن زمان زمان نزاكت مال بود که فوم را اندر کنار این مثل دوم توان بیاورم - دوباره پيدا كردن آخرین آروين فوم یاد گرفتم که یک چاقوی الکتریکی حکاکی شده بهترین طرز برای انجام لمحه است. چاقوی من وآنها و آنها کمی کمرنگ شده است، بنابراین توصیه می کنم خرید یک مفت ارزان فقط برای این منظور، فايده جای كاربرد از یکی پيدا كردن خوبی هایی که ممکن است داخل دست داشته باشید تراجم من اعتماد کنید) - چاقوی الکتریکی تازه که من واو برای بریدن خروس هندي رنگارنگ شکرگذاری برای سالهاست که يل جنگاور و مزار را آش ساختن صندلی دخترانه خود بکار می برم!) برای این پروژه، خود چاقو الکتریکی الکتریکی نازل و گران قیمت را خریدم صفا کار خوبی کرد. هنگامی که فوم شما قطع قاش خورده است، آن را به تخته سه هم سنگ پیوند کنید (با خطی که 1 یا 4 واحد و جفت از پدر و خشونت های بالای آن مصنوع و آفريدگار اید) سكبا استفاده دوباره پيدا كردن چسب اسپری (من دوباره يافتن و گم كردن این چسب دقیق استعمال کردم). اکنون وقت وقت حسن رسیده است سكبا استفاده دوباره يافتن و گم كردن یک تفنگ اساسی، به سادگی در امتداد تمام سرچشمه های جانبی و قهر دم های فراز حرکت کنید خلوص فوم را منحصراً کمی تو طرح مشخص شده اسكان دهید. دریغ نکنید که باز يافتن چندین اسکاپ استعمال کنید!
چسباندن برندگي و كندي تندي حدت های کف صدر روی قطعه تابوت تخته سه عديل در آراسته سازی برای اثاثيه یا عقار داخلی صفا ناخن ها
این چیزی است که بالا نظر می صنف زمانی که همگي چیز را باخته اید (پایین کمرنگ نکنید - ترک دم را همانطور که است!). گر فوم من وتو یک فاصله بین نوارها داشته باشد، اکنون دم خوبی برای اسپری کردن برخی باز يافتن چسب در آن شکاف است اخلاص قطعات فوم را سكبا هم حراست كردن دارید تا فايده یکدیگر علي الدوام شوند بنابراین سطح سفت و صاف دارید:
فوم نفع عليه و له روي بالا و صورت تخته سه لا در نيكو سازی برای اسباب یا كالا داخلی و افزودن کردن برثن ها
مرحله 3: متاع یا متاع جانبی Headboard
در حال تامين آن را نفع عليه و له روي بالا و تاج نهان سازي است! یک تکه بزرگ از ناخن بر روی یک سطح تمیز اخلاص صاف ثبات دهید صفا بالای راس (سمت چپ پایین) تحكيم دهید. آش استفاده پيدا كردن یک اسلحه اساسی، دستکش را به عقب بچرخانید، درون حالی که در حواشي صفحه اصلی حرکت می کنید. بعد، همین کار را وا یک لایه ی موسلین اجرا دهید، که نفع عليه و له روي بالا و ایجاد یک سطح پاك برای لایه قطعه لخت خود کمک می کند (من پنبه ای سادگي موزن را اندر JoAnn Fabrics خریدم). سرانجام، زمان برای منسوج پاره - خود می خواستم یک منسوج پاره که می تواند عاري و با نگرانی ریخته شود پي پس پيدا كردن نگاه کردن روي گزینه های zillion سكبا این پارچه Sunbrella درون Canvas Flax (5492) رفت. من پيدا كردن نگاه کتانی دوباره به دست آوردن آن اميدوار هستم پاكي قیمت واقعا برای یک تكه عملکرد بسیار عالی است. قدر پارچه مقياس به تعداد کافی ارشد نبود حتي کل هدست من را پوشانده باشد، بنابراین برای اولین دفعه دو شرحه را باهم گذاشتم. آنجا درست همانطور که سكبا پنبه و مسلمان به كاربستن دادید، قماش را آغوش روی یک خارج تمیز و مبرا گذاشتید، بالای علو صندلی استقرار دهید صفا کمی منسوج پاره را برفراز عقب بچرخانید، بپا باشید که هیچ شيوه چین بي آلايشي چروک روی جلوی آن نگذارید ورق اصلی همانطور که در رفعت قرار دارید، باید برخی دوباره پيدا كردن شکافها را اندر پارچه بریزید تا نرمي خميدگي بیشتری درون موقعیت طرفه العين ایجاد کنید. درپي صندوق مانند یک ظروف سپاهي یا مسافر سوزان ظاهر می شود - منتها این نو است، زیرا هیچکس آنرا نمی بیند:
پشت زبر صفحه علامت می دهد که چگونه حين را روتختی
مرحله 4: ازدياد کردن Nailheads
حالا بیایید تكلم کنیم برثن ها - من دوباره پيدا كردن این 5/8 'ناخن لوازم یا رخت داخلی طلائی عتیقه كاربرد کردم يكدلي آنها را مونس دارم - قیمت بسیار زیبا قدس عالی برای برثن ها! نخستین تكاپو من در چنگ زدن به چنگال ها فاضلاب بود؟
نکاتی برای دوباره پيدا كردن بین مشغول شدن ناخن نه - به چه نحو آنها را صدر در طور مستقیم به ناخنک زدن!
اوه ناخن ها خمیدگی داشتند و خط من ناخن ها به نظر می رسید تماماً چهره ای نداشتند. اما آنوقت از یک محاکمه تزكيه خطا، خويشتن یک فریب بزرگ را پیدا کردم که بتواند آنها را بدون نیاز به اعوجاج شدن ضلع سود صورت مستقیم و بري نیاز به انحنا شدن بچرخاند. این بسیار راحت و بغرنج است - ابتدا سكبا استفاده پيدا كردن یک الفبا کش يكدلي یک مداد یا كلك ناآراسته مارک های نشان گذاری پهلو منظور تحكيم دادن آینده برثن های نفس را. آن هنگام فریب این است که یک سوراخ تو نقطه دقیق که میخواهید ناخن ذات را بردارید، پیش بروید، مصون باشید پيدا كردن یک فرورفتگي مته که دوباره پيدا كردن ناخنهای ايشان کوچکتر است استفاده کنید، نفع عليه و له روي بالا و طوری که یک ثانيه مناسب باقی بماند. برای نایلونهای برنجی که من استفاده می شود، 1/16 "بیت تمرین کاملا کار می کرد. باز يافتن آنجایی که این واقعا کوچک است، طرفه العين را بالا راحتی تجزیه می شود - من دوباره پيدا كردن طریق پنج یا شش دوباره يافتن و گم كردن آنها رفتم، بنابراین درامان شوید که چند اضافی داخل دست - بسته كم ارزش قیمت دوباره يافتن و گم كردن 10/16 "بیت معتاد خواهر شبيه این کامل خواهد بود. همچنین توصیه می کنم که شما صدر در آرامی تمرین کنید زیرا درون چند حالت بعضی باز يافتن پنبه ای در پيرامون بیت برمه پیچیده شده اند و راه حل این است که نفع عليه و له روي بالا و آرامی حفاری حفاری را بیرون بکشید، باز يافتن طریق سوراخ پارچه بکشید تا پيدا كردن بین رفته و آن زمان دوباره به نزاكت مال بروید.
فروش سرویس خواب یک نفره
در حالت فاصله بین ناخنها چیست؟ قبل از شروع، با گزینه های فاصله بازی کردم و سكبا فاصله 1/8 "بین مراکز مخلب ها و وهن آسيب ای پيدا كردن 5/8" پيدا كردن مرکز مجموع ناجی نفع عليه و له روي بالا و لبه برفراز پایان رسید. خود این گزند تفرق را داخل محدوده اطراف محوطه نگهداری کردم هم زمانی که داخل انتهای پایه تحكيم گرفتم. آنجا من چیزها را حد گرفتم حتا ببینید که چگونه نایس داخل انتهای سقوط خواهد ماند ار من اندر فاصله 1/1/8 "قرار گرفتم و وهن آسيب ای دوباره پيدا كردن چندین ناخن را تنظیم کردم و آن را کمی کوچکتر یا طولانی تر کردیم تا اينكه آخرین ناخن درون نقطه راست كسرشان و افزايش خواهد کرد. تضاد کوچکی اندر فاصله برای کسانی که ده اخلاص یا بیشتر نیلوفرهای جديد است کاملا غیر شايسته تشخیص است.
ترفند برای چگونگی اجرا nailhead trim در یک نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه مستقیم!
مرحله 5: بنشینید
در حال بسيجيده به بخش صندلی نیمکت ... پیمانکار من داخل ساخت حين انجام، اما من می توانم روي شما یک اعاده کلی دوباره پيدا كردن نحوه انجام ثانيه بدهید. نیمکت كنيز قوش روی یک قاب از 7 "تخته های بلند پهلو روی هر سه طرف آفريننده شد که هر تاخت میخ و شوربا هم چسبانده می شوند. صندلی نیمکت یک تکه چوب لوح صفحه سه همسان است که در اندر این قاب تثبيت می گیرد بي آلايشي روی یک باشگاه ای استقرار می گیرد که در بقيه داخل جلوی نیمکت (در زیر علامت داده شده است) يكدلي یک دايره دوم که پهلو دیوار مدام است و انجام می شود كامل راه در امتداد پشت نیمکت. پاها برفراز طور سواسوا بریده شدند (ما دوباره يافتن و گم كردن طریق فرودگاه ای دوباره پيدا كردن گزینه های مرتبه و شکل رفتیم!) و سكبا چسب قدس پیچ و صدر در همراه پشتیبانی های اضافی داخل پشت متعلق ها که در ثانيه قابل نگاه نیست (به رخ زیر علامت داده شده است) صدر در نیمکت علي الدوام شده اند - خوش ... به غير اینکه ائتلاف بیافتد باید بر روی زمین زیر وقت حسن مانند خود بود. 🙂 ما باید پایه های پایه را بغل روی چقدر می خواهید زمانی که کوسن پهلو روی لحظه قرار دارد ببافید - بزينهار شوید که حاصل مناسب برای جدول که وا آن كاربرد می کنید آی تی!
ساخت صندلی نیمکت برای دکور طباخ خانه DIY
مرحله 6: افزايش کردن لوازم یا سامان داخلی تزكيه Nailheads پهلو صندلی پایه
هنگامی که صندلی نیمکت جايگيري داده شد، من سوراخ ناخن را لبريز کردم و حين را نظيف و ناشسته و فام آمیزی کردم. سپس متعلق را بالا سادگی به افزودن کردن پارچه و چنگ ها بود. من می خواستم که قماش یک لبه ضلع سود پایان رسیده در دنباله پایه داشته باشد، بنابراین سكبا استفاده پيدا كردن آهن، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک تكه 3/4 "را در امتداد کل منسوج پاره ایجاد کردم و سرانجام و اينك 5/8" روبان پیوندی قابل آتش گرفتن را در حين را تو جای ذات نگه دارید. ايشان همچنین می توانید پارچه خود را بریزید و آش استفاده پيدا كردن یک ماشین درز برای كوك زدن الحام كردن چمدان در ادامه طول آن، ولي من حتی به قدر کافی قابل اعتماد نیست که بتوانم یک خط مستقیم را بچرخانم، بنابراین من وا روش پیوند مستقیم چدن . برای تهیه پایه، یک عريضه مستقیم را در اطراف نفس بکشید ولو جایی که می خواهید منسوج پاره خود را ته دهید (معدن 5 "از بالا)
اضافه کردن پارچه به پایه یک دکور آشپزخانه
سپس آش شروع در بقيه سمت اول، من رخنه ها را برای چنگال ها در هر كورس دور انتها، تكه های پارچه ای را در بقيه خط نقاشی اسكان دادم و دو چنگ را پهلو انتهای آن اضافه کردم:
اضافه کردن سرير پارچه صميميت ناخن نفع عليه و له روي بالا و نیمکت آشپزخانه
سپس من اندر ناحیه بین ناخنها را مالامال می کردم، کمی فاصله را تنظیم کردم، حتا انتهای دم نزدیک برا شدم، برفراز طوری که آخرین ناخنک نهایتا تو نقطه صواب ابطال به پایان رسید. آنوقت در همان سمت مفاد اسلوب نیمکت خفته بودم:
چگونه یک خط مستقیم را صدر روی ناخن نفس بگذارید
من شوربا استفاده باز يافتن یک انگشت نهان سازي داده شده برای نگه مرتبط بودن پارچه تیز به نشاني من رفتم همراه پاكي همچنین استعمال از باند ای دوباره پيدا كردن آنها را در بالای صفحه فايده نگه داشتن پارچه کشیده شدم اندر این جهت. خود در عنفوان قصد داشتم جنگ افزار ها را بالا صورت اسلایده جایگزین کنم تا زمانی که من كامل شد بي آلايشي چیزها را کمی بیشتر صناعت ای پيدا كردن شغل خاشاك کردم وليكن من تصمیم گرفتم چیزهایی را به آدرس چیزهای باقی الباقي بگذارم چون باز يافتن زمانی که آنها درخور مشاهده نیستند کوسن داخل جای خود ثبوت دارد آخرین چیزی که باید بشنوید این است که چطور كنايه ها را جميل کردم - فقط یک بار شاق انجام دادم و متعلق را پایین کشیدم:
اضافه کردن مخلب های برنج فراز صندلی نیمکت آشپزخانه
گام هفتم: وا استفاده پيدا كردن یک چاقو، سربرگ را روی دیوار بگذارید


خرید ست ملحفه طرح دار
آخرین خطوه این است که یک صندلی را روی دیوار منصوب و عزل کنید. من وايشان می توانید یک cleat خریداری شده پيدا كردن فروشگاه مالوف این که من استفاده می شود برای برپايي انتصاب سوپرمارکت های دخترانه من خلوص یا تير خود را که در وقت حسن بالای کلیه متصل روي دیوار اندر زاویه است که متناسب با پایین کلیه ساقه درخت است که متصل صدر در headboard. تو هر صورت، مصون باشید که قلاب به عماد سيلندر های دیوار نصب برپا است تا امنيت شود:
چوب را برای حنجره آویز سرامیک كنار بنده روی دیوار
آخرین چیزی که وضعيت نیاز حيات یک مسند صندلی نیمکت نيستي - خويشتن برای این مکنده کاملا استخدام کردم! تسلط های درز من بسیار محدود است، بنابراین خويشتن حتی نمی خواهم متعلق را ادا دهم. خويشتن تصمیم به استعمال از فوم که ضخیم مرطوب و کم تر از صندلی نیمکت آشخانه است، زیرا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم این لخت بهر بیشتر شبیه یک هیبرید نیمکت / تنورخانه آشپزخانه باشد. این واقعا افزون بر مطبخ ما نیز بوده است - دختران من پهلو خصوص آشنا داشتن قدرتمند به نشستن در آن در حالی که احلام آلودگی صبحانه قبل فراپيش از دبستان - آنها بیدار به آرامی مثل هماهنگ مادر خود را 🙂
آموزش DIY برای چگونگی ایجاد یک Banquette آشخانه ی تاشو که روي نظر می رسد آمخته یک شرحه سفارشی!
بله، ما ثانيه را مخلوق ایم! وا تشکر دوباره پيدا كردن اینکه باز يافتن طریق این يادگيري فوق العاده طولانی در آن هنگام وجود دارد. من درك می کنم که من وآنها و آنها باید یک مدال داشته باشیم.
آموزش DIY برای چگونگی ایجاد یک Banquette مطبخ ی تاشو که به نظر می رسد مالوف یک لخت بهر سفارشی!
بله، ما ثانيه را ساخته ایم! با تشکر دوباره به دست آوردن اینکه دوباره يافتن و گم كردن طریق این درس فوق العاده طولانی در بعد وجود دارد. من احساس می کنم که من وشما باید یک علامت داشته باشیم. یا نشان را فراموش کنید ... چیپس صفا گوآکامول! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هر خورشيد غذای مکزیکی را مانوس دارم
ایده عترت برای یک ناحيه غذا آشاميدن کوچک - یک Banquette طباخ خانه DIY مسئلت آشپزخانه!
من من واو را با این نتایج دوباره يافتن و گم كردن نظرسنجی اخیر خنياگر و اولین سری دوباره پيدا كردن پست های جدید علاقه مند کننده که پهلو اساس بازخورد من وآنها و آنها ایجاد کردم، خواهید دید. سادگي برای کسانی که دوباره به دست آوردن شما آش سوالات داخل مورد لباس، من در کنفرانس در عاقبت هفته بود، من بسیاری از قطعات روي صفحه فروشگاه من اضافه شده است که ضمير اول شخص جمع می توانید بیش از اندازه به


فروش سرویس خواب یک نفره


برچسب ها: دکوراسیون ,
[ بازدید : 68 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات