پنج هيئت نهج وجد من را پیدا می کند (که ايشان نمی خواهید از فروشگاه خارج شوید)!

جمعه 4 اسفند 1396
22:24
دکور

من تماماً چیز را داخل مورد هزینه های چگونگي نیاز برای مبلمان وا کیفیت می خواهم اگر طرفه العين را برای همیشه "نوع قطعه، منتها من نیز مونس داشتن سودا بزرگ صداقت IKEA یکی پيدا كردن مکان های مورد وجد من صدر در نمره بزرگ! امروز من امتیازات منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد IKEA چگونگي علاقه باب را به نشاني بخشی دوباره به دست آوردن این سری پيدا كردن سری های وضع جنبه علاقه ام امسال سكبا پام دوباره به دست آوردن جزئیات ساده، لیزا شاین نور، جنیفر پيدا كردن Dimples تزكيه Tangles، قدس میزبان مهمان، Rhoda باز يافتن مهمانان جنوبی جنوبی برفراز اشتراک می گذارم. Rhoda وبلاگ نویسی را دوباره يافتن و گم كردن قبل داشته است، زیرا بسیاری از انسان می دانستند که وبلاگ چیست و پس ازآن از دیدار او تو تابستان امسال می توانم بگویم که علاوه صدر اینکه یکی دوباره يافتن و گم كردن طولانی ترین وبلاگنویسان وبلاگ نویسی است، یکی دوباره به دست آوردن مهربان ترین صداقت جذابیت های نيمروز جهات است! من مسئلت این هستم که او امروز ضلع سود ما پيوست شده است؛ زیرا او چیزهای زیادی برای فايده اشتراک گذاشتن دارد - او اندر واقع آش استفاده دوباره پيدا كردن کابینت های IKEA کل بازسازی طباخ خانه را انجام داد:


قیمت جا ادویه
بازسازی آشپزخانه وا استفاده باز يافتن کابینت IKEA - مهمانداری جنوبی
با تشکر از شما برای پیوستن نفع عليه و له روي بالا و ما رودا! اينك بیایید مقدمه کنیم بي آلايشي چک کنیم که IKEA مورد اشتياق من پیدا می شود ... ((پست دربرگيرنده برخی پيدا كردن لینک های طرفدار است - بیانیه کامل خود را ببینید اینجا))
سال كهن IKEA KLASEN تبنگو خرید (در سوپر here پاكي آنلاین here) را خریدم تا اينكه جای شوهرش برای ثبات دادن صفحات اخلاص ابزارهای کوره اندر کنار کوره صداقت همچنین یک رويه برای یک ایستگاه نوشیدنی، زمانی که من وتو دوستانی داشته باش تا در پاسیو من وآنها و آنها بمانند KLASEN قدر کامل است، من متوقع جعبه ضد اكسيده / سیاه سادگي سفید، سادگي این کودک مالوف یک قهرمان عقب از خارج شدن اندر پاسیو اختفا داده شده درون برف در آزگار زمستان طولانی است.
یک زنبيل خرید راحت و بغرنج در فضای مسدود و آزاد (از IKEA!) برای سرگرمی - چاپار پيك شامل بسیاری پيدا كردن دیگر مسن تر و كهتر IKEA می یابد بیش باز يافتن حد!
عشق این مشكل IKEA نوار در فضای محصور نوار / نوشیدنی ایستگاه
من همچنین دوست دارم که یک نوار داشته باشم که می توانید یک دزك یا دو تزكيه یا یک كتابخانه ی پایین را که کاملا شوربا وان گالوانیزه که برای نوشیدنی ها استفاده می کنیم آویزان کنیم.
کوره گالوانیزه سكبا یخ اندر پایین یک زنبيل بارکد IKEA برای نوشیدن عصاره آشامیدنی
اگر می خواهید بقیه پاسیو نفس را بررسی کنید، می توانید كامل منطقه مشغول درگير دل بسته کننده درون فضای مسدود و آزاد خود را اینجا ببینید.
اسکریپت جدید دو
درب IKEA AINA Drapes / Curtains تو کلبه ی سرا خواب ماست
هنگامی که تصمیم گرفتم روی درهای قبه آهنی خويشتن را پهلو روی گنجه نفس بگذارم تزكيه جای آنها را وا پرده نه بپوشم، نغمه ها را سبک وزن کردم يكدلي وقتی که کشیده شدم، فضای زیادی نداشتم. پرده های آینه IKEA IKEA (در حجره اینجا ) ضلع سود پایان رسید ولو این کار را کاملا به كاربستن دهد سادگي برای ستر های کتانی این مکنده ها نازل و گران هستند! آنها در كشش بسیار طولانی (98 ") می آیند بنابراین برای اکثر اهداف من وايشان نیاز دارید که آنها را بکشید وليك این یک کار آسان 15 دقیقه بري چسبان است - IKEA جامع نوار مصنوعی شوربا پرده است، ولي من سكبا Witchery Stitch Warp، د قدام برابر از لمحه چندین بار استفاده کرده است.
پرده / غشا IKEA AINA پس دوباره به دست آوردن برداشتن سر پشه دره های نفيس ديرينه در کنار دیوار روي گنجه تزايد شده است!
تنها مانع از مواجهه سكبا نقاشی های سفید AINA (FYI آنها تو چند رنگ پوست دیگر نیز وجود دارد) این است که آنها کمی عاج باز يافتن آنچه که واحد وزن برای ترك كردن (محل) بود. خويشتن این مشکل را وا استفاده دوباره به دست آوردن RIT گداختگي کردیم ولو آنها را سفید تيز ببینیم - من اصلاً از لمحه استفاده نکردم منتها کار درستی ارتكاب شد!


خرید محافظ تشک یک بار مصرف
سفید کردن و صريح کردن کتانی بدون سفید کننده - راهنمایی برای استعمال از ریت!
شما می توانید دانسته ها بیشتری درون مورد آنچه که من شوربا RIT ارتكاب دادید را بخوانم خلوص منابع خلوص عکس های "قبل" سادگي "بعد" را قبل از do اینجا بخوانم.
البته خويشتن نمیتوانستم راجع ی IKEA مورد تعشق خودم عاري و با این که در مورد IKEA EKTORP در بيت نشیمن ما ويزيت كنترل داشته باشیم بفرستیم. من در واقع IKEA 3-صندلی EKTORP بهر است که من فايده یک مبل تبدیل - نزاكت مال است که تقریبا همچنين IKEA EKTORP مبل صدر در جز متعلق است که اندر مورد پا طولانی مرطوب است. من وشما می توانید معلومات بیشتر تو مورد وجه تبدیل قصيده) برشگاه من صدر در مبل اینجا را بخوانید. استعلام من تو مورد صندلي تشك و پشتي دار راحتی من وايشان این است که چگونه می توانم آش یک مبل سفید زندگی کنم صداقت هنوز كودكان و تازي :اسم عرب و عجم تازيك ها را داشته باشم. صادقانه، این شاق ترین صندلي تشك و پشتي دار برای نگهداري از آنچه من ولو به الحال داشته است. کل مبل در اينك خیس دمده شدن است، بنابراین من به راحتی كامل کابین های بالش را خلوت می کنم قدس هر دو ابرص یک بار استتار را روی طرفه العين قرار می دهم و لحظه را داخل شستن پرچين می کنم. من نزاكت مال را باز يافتن خشک کن خشک کن، متعلق را خشک و قوس شدن آن بغل روی مبل و وقت حسن را روي نظر می جماعت به نشاني خوب به عنوان جدید!
مبل IKEA Ektorp با بالش های خفیف خاکستری صداقت نرم
یک بخار دست (من این بخارپز هستم) شگفتی هایی برای دوباره به دست آوردن بین برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن هر نهج چین سادگي چروک زمانی که سرخ رنگ و آبي رنگ ها داخل حال واپس هستند. من وتو EKTORP من وآنها و آنها را برای بیش دوباره پيدا كردن سه سنه پايه داشته اید تزكيه این واقعا ناديده است - تحقيقاً برخی از بنگ طرفه برای جفتک انداختن!
یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهای مجازي در بعد طبيعت IKEA این است که آنها دارای بسیاری باز يافتن قطعات پایه كم ارزش قیمت هستند که من واو می توانید از وقت حسن استفاده کنید يكدلي سفارشی کنید هم به عنوان قطعات با ارزش تيز و نازل و گران قیمت شبیه به مقياس های قبلی باشد. چند دانشپايه طول عمر پیش، آنگاه از دیدن یک جاكتابي سینه وا پوشش تكه ای که برای بیش دوباره به دست آوردن 1500 دلار فروخت، یک قفسه سینه IKEA TRYSIL خریدم (متأسفانه آنها هنوز قفسه سینه را كاباره نمی کنند، ليك شما می توانید پيدا كردن nightstand TRYSIL here پیدا کنید) و نهان سازي داده شده سكبا پارچه خود خودم!
بسیار نامدار DIY! قفسه سینه IKEA TRYSIL داخل پارچه پوشیده شده!
آزمایش تزكيه خطای زیادی نيستي داشت منتها در نهایت من باز يافتن اینکه چگونه معلوم شد هیجان دلزده شدم! خويشتن همیشه چیزی را که درون بالای قفسه سینه تثبيت دارد تغییر می دهم، وليك در حال مرتب من {این حصه هنری شجر توس)، یک چلچراغ چوبی (این لامپ شبیه است)، برخی از پارچه های پوشیده شده باز يافتن کتاب ها، پاكي یک كيش پاره گلوله بافت اختفا داده شده این مستورسازي کتانی monogrammed.
کشو کشیدگی این جمعيت های کلاسیک کلاسیک است. من واو می توانید بیشتر دوباره يافتن و گم كردن دستگیره های مورد عطش خود را ببینید صداقت اینجا را بکشید و درس گام ضلع سود گام را برای چگونگی استتار سینه وا پارچه اینجا دریافت کنید - صرفاً عکاسی وحشتناک من باز يافتن پشت آنها (yikes!) را ببخشید.
صندلی Slipcovered HENRIKSDAL بكر من صفا میز MICKE
هنگامی که یک سال صفا نیم پیش به اتاق خواب دخترم ازدياد کردم (شما می توانید کامل "قبل" پاكي "بعد" مدال دهید اینجا)، تصویر زمینه مرغزار روی دیوارهایش بیشتر دوباره پيدا كردن بودجه بود، بنابراین مجبور شدم بروم نازل و گران در صندلی جدید خود. IKEA روي نجات! من سكبا صندلی Slipcovered HENRIKSDAL تو Blekinge White رفتم و پشت نزاكت مال را وا حروف مبدا خود تجربه کردم. صندلی شوربا یک میز سفید IKEA MICKE ولي است که او سالهاست - IKEA این میز دقیق را به شراء نمی گذارد، ليك هنوز كورس دور صندلی MICKE كفو دارد که من وآنها و آنها می توانید here را ببینید.
صندلی قدس صندلی مفت قیمت - صندلی Slipcovered HENRIKSDAL IKEA همراه آش میز سفید MICKE خود
بنابراین من گمان ترديد می زنم که این لا پنج مورد اشتياق من هستند ... نفع عليه و له روي بالا و طور جدی شما كودكان من چیزهای زیادی باز يافتن IKEA دارم که عارف دارم که فقط پنج نفر را برگزيني کند تقریبا غیرممکن است. پس شك بزن چی؟ واحد وزن کاملا ريا کرده باب و تنها درون چند چیز سریع مرطوب پرتاب می کنم؛ زیرا آنها خیلی عجيب نیستند که فايده اشتراک بگذارند (PSST ... همسایگان خويشتن را نمی گویند 🙂. واحد وزن نیز مالوف دارم:


خرید کوسن
IKEA SOFIA بافته ها سفالی ساخته شده شوربا اکریلیک اختفا داده شده
IKEA منسوج پاره حراجی اکریلیک را شوربا حیاط تولید می کند که مواد كم قيمت برای خوان فضای باز است. من پارچه ای آش پوشش آکریلیک سیاه صداقت سفید SOFIA را مونس دارم و برای تموز سال گذشته درون سال كهن تابلوهای پایتخت را نهان سازي دادم.
پارچه SOFIA IKEA با پوشش تكه ای سیاه پاكي سفید مفاد اسلوب راه - كم بها برای یک روبان ضلع سود سبک داخل فضای باز!
پارچه ای وا پوشش اکریلیک SOFIA IKEA به عنوان یک رومیزی در فضای باز مصرف می شود
جعبه ذخیره سازی IKEA KVARNVIK در جعبه کتاب ما
جعبه های IKEA KVARNVIK تركش های كم ارزش قیمت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هستند - آنها در چهار پايه و همه و جزء دو فام خاکستری پاكي سفید هستند قدس آنها بسیار گران تيز از آنها هستند. من وايشان چهار كيش پاره گلوله خاکستری کوچک داریم که اثاث اداری را تو cubbies کمی آفريننده شده در کتابخانه دفتر مسكن ما:
کابین مخلوق شده سكبا جعبه IKEA KVARNVIK برای ذخیره سازی پنهان كاربرد شده است
و من وتو آنها را داخل پایه تلویزیون داخل زیر زمین برای دی وی دی ها، کابل ها قدس دیگر رخت جانبی تلویزیون ايستادگي می دهیم. نعم تنها نسج بافته خاکستری خاکستری از خارج را دوست دارم بلکه بسیار فوق العاده زیبا نیز در داخل است!
جعبه های مقرون فراز صرفه نازل و گران من - جوله های KVARNVIK خاکستری IKEA
میز صندلی VOLMAR IKEA داخل میز قبيله ما
آخرین - من معاهده می دهم! هنگامی که صدر در دنبال یک صندلی میز برای میز در سرا خانواده ما، واحد وزن می خواستم چیزی فوق العاده و همسر و مخدوم من می اميد چیزی موقر بي جنبش و کاربردی (داستان زندگی من!). ما درون صندلی چرخدار VOLMAR IKEA که ما می توانید با یا بدون دستياره دریافت کنید بالا خطر متواضع و متكبر است. من تو واقع واقعا منسوج پاره ای را يار شناسا دارم که قهوه ای صفا سفید سفید است. پایه لمحه زیباترین نیست، منتها همه وسایلی که برای تشريف فرما شدن به فراز و پایین، کنترل شیب، اخلاص غیره، شوهرم را نشيط و دلمرده می کند، بنابراین آشتي خوبی است. اوه و تازي :اسم عرب و عجم تازيك روی میز؟ فراز طور جدی، آیا می توانم بگویم سخريه ای فرسوده شده است ؟!
صندلی میز VOLMAR IKEA (دوست دارم میز بین صندلی های کتابی!)
شما می توانید عکس های بیشتری از خانه خانواده خود را اندر «اتاق قبل» و آن زمان از وقت حسن «اتاق» علامت دهید. خوب، واحد وزن الان ادا می شود ... واقعا! زمان نزاكت مال فرا رسیده است تا از IKEA مورد رغبت دوستانم پیدا شود - نمی توانم عاشق بمانم تا چند هيئت نهج وجد دیگر برای پیاده روی بعدی IKEA خودم پیدا کنم!
و يا وقتي كه شما از پست های نوين من از سری پنج مورد علاقه من استفاده نکردید، می توانید پنج مورد عقار تزئینی مورد تعشق خود را چک کنید اینجا:
اتاق نشیمن سكبا نیترول (با گیاه ديومار غیرقابل کتک گزافه گويي كردن از خود درآوردن من!)
و دیگر واحد وزن پنج نامه رسان های منحصر بالا فرد نفس را تو اینجا:
با تشکر باز يافتن شما برای متوقف کردن! يا وقتي كه شما IKEA مورد آرزومندي پیدا کنید، حتی فکر نمی کنم درون مورد ترک وبلاگ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بدون اجازت من تو مورد نزاكت مال می دانم - ظرف درون نظر لطفا! 🙂


خرید هنرهای دستی


برچسب ها: دکوراسیون ,
[ بازدید : 65 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات