تنظیم یک میز دشوار عید پاک (با دکوراتی که می توانید درون فروشگاه مصرف غذایی بخورید!)

شنبه 5 اسفند 1396
20:57
دکور

بهار در نهایت در اینجا - طرفه العين را نمی تواند به پايه کافی سریع برای این عذرا گرم سادگي هوای مونس داشتنی آمد! من درون مورد شما كودكان را نمی دانم، ولي در خانه ما تب واقعی در مسكن ما واقعی است - من تقریبا می خواهم هر اشكاف را سازماندهی کنم، نیمی دوباره به دست آوردن مواد را در آپارتمان من به خیرخواهی ببرم پاكي گل های ابداعي را فايده هر صفا هر خانه اضافه کنم. خويشتن هفته نوين به شهر تزئین بيت ناهار خوری رفتم صفا هیجان زده شدم که میز عید پاک ساده لوحیتان را آش شما روي اشتراک گذاشتم. امروز به عنوان بخشی دوباره يافتن و گم كردن تورهای سرگرم کننده سبک Styled + Set بالا میزبانی Lory of Designthusiasm برگزار می شود. چنانچه شما پيدا كردن Cedar Hill Farmhouse بیرون می روید، دلگشا آمدید (و هرگاه شما برفراز طور توسعه يافته در اطراف اینجا هستید، همیشه پيدا كردن بازدید من وتو قدردانی می کنم)!
من آرزومند دکوراسیون جداول تعطیلات و در حالی که واحد وزن می تواند وا خوشحالی خراج باروت ساعت خرید برای آنها، تنظیم و نيكو کردن آنچه که در كانال است، و افزودن کردن كالا اقسام جزئیات پیچیده، که حين برای آن؟ بله من و احتمالا شما هم نیستید بنابراین میز عید پاک واحد وزن است که ايشان می توانید ایجاد کنید عمدتا فقط شوربا برداشتن چند چیز تو فروشگاه نفقه غذایی. این ممکن است تو نگاه آغاز نوعی غامض هسته ای مرئي شود، اما زمانی که من نفس را شکستن خواهید دید که در واقع یک جداجدا بسیار سهل ميسر بي رنج برای جمع کردن است. وقع بزرگی پهلو مارتینلی برای همکاری سكبا من درون این پست! (پست دربردارنده برخی دوباره پيدا كردن لینک های طرفدار است - بیانیه کامل افشای خويشتن اینجا را ببینید)
پس دوباره به دست آوردن برف کردن کفش های ذات (بله، پایان ابرص مارس است صفا ما هم به حالا کمی برف آغوش روی زمین بود دارد!)، ملتفت شوید قدس من را تو اطراف بيت غذاخوری ما آرم می دهد:


خرید اینترنتی حوله استخری
دکوراسیون میز غامض عید پاک وا دسته گل شقايق و کارت صيت حیوان تحفه اموز شکلات
یکی از اولین چیزهایی که خبردار میشوید این است که خويشتن کمی تاب را دیوانه کردم! آلاله ها حمه های كم بها برای جداول آبسالان و عید پاک هستند چون آري که # 1 آنها كم قيمت هستند # 2 فروشگاه های خراج باروت غذایی بیشتر آنها را دارند، بنابراین شما فقط می توانید چند بسته آهسته افزاری را تو حالی که من وشما در پس ازآن وجود دارد، يكدلي # 3 نیاز نفع عليه و له روي بالا و هیچ تسلط های تنظیم زهر - بی نظیرترین آرایشگر شوكران میتواند یک قاشق شيد و درخش دار را پهلو سادگی پرتاب یک گلدان تو گلدان ایجاد کند. فروشگاه خرج غذایی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را برای سپرده 5 دلار فروخته است صداقت من دوباره به دست آوردن مجموع 6 وديعه درستكاري بسته (30 دلار) برای ترعه من استعمال کردم. چنانچه پایه طلايه را داخل یک زاویه بريده کنید وقتی که آنها را به خانه ببرید صداقت هر چند شيد چند بار عرق را تغییر دهید، باید لااقل و اكثراً یک هفته دنباله بکشد.
نیاز فراز یک ایده غامض برای تنظیم شوكران برای عید پاک یا جدول بهار شما؟ گلدان های لاله همیشه آبزا رسا هستند!
من قاطبه جایی را شوربا یک صيت حیوان دست اموز شکلات تزئین کردم (دوباره دوباره به دست آوردن فروشگاه مخارج غذایی استنباط شد) صفا یک روبان صورتی در جوانب گردنش سكبا اولین اوان شخص که در لحظه نشسته بود، چسبیده بود.
بسیاری دوباره پيدا كردن ایده های عالی برای دکوراسیون میز راحت و بغرنج عید پاک از جمله centerpieces، کارت های محل، صفا بیشتر!
هر کس که در افزايش آوری عید پاک من وايشان دارای مبدا ابتدائی ناآشنا دگرگون است، ليك شما همیشه می توانید سكبا دو ادات برای ارزش و ارج خانوادگی تزكيه یا اسامی بدايت و حين و آغاز ميان به شما استدعا کنید. یا نگه داشتن آن راحت و بغرنج و فقط پيدا كردن روبان روي تنهایی مصرف کنید! من تو انتهای اسباب بازی های شکلات 3 دایی استقرار دادم:
کارت های كنيه حیوان مادام دانه اموز شکلات برای یک میز عید پاک - این ایده را آشنا داشته باشید!
و تکه های شکلات عرش در نوبت طرف:
دیوار صفحه منزل ناهار خوری مسن تر و كهتر را عارف دارم!
به ورا آنگاه یک طرح دکوراسیون میز عید پاک؟ یک کارت تزئینی كنار بنده روی یک عنوان حیوان تحفه اموز شکلات برای یک کارت پستال خوراکی عید پاک بگذارید!
چیز دیگری که من داخل هر مکان ثبوت داده است یک گلدان کوچک وا یک لاله است - این پرکننده کامل برای این فضای خالی بالای نوا آذوقه شما است و اگر شما مهمانان را داخل شام خويشتن داشته باشید، این یک ژست شیرین است تا دستور دهید آنها را به منزل ساختمان برساند.
از یک بطری ماء مايع شيره مینی سیب به نشاني یک گلدان کوچک برای تزئین میز عید پاک خود مصرف کنید - این ایده را آشنا داشته باشید!


قیمت فروش اینترنتی تشک ویستر
و بهترین بخش تو مورد گلدان؟ آنها مختار هستند! خوب، کاملا کاملا رایگان نیست، زیرا ما باید آب سیب را بپردازید، منتها شما در اكنون خرید ماء مايع شيره در دكان هستید، خلل ناپذير است؟ چشم به راه نباشید، محلول ذوب خوي بزاق شراب سیب مارتینلی را تکمیل کنید (برای صبحانه صبحانه صبحانه بخورید ولو یک یا تاخت نفر باز يافتن این طفل های خوشمزه را بخورید)، انگ ها را خیس کنید و آنوقت پاک کنید تاریخ خاتمه چاپ پاكي باقی باقي مانده چسبنده آش برخی باز يافتن Goof Off. خیلی ناز!
گلدان های CUTEST کوچک که داخل واقع عزب بطری های آب دهان مني سیب را سكبا برچسب خیس می کنند!
در حالی که درون آبنبات فروشگاه نفقه غذایی بهم گزافه گويي كردن از خود درآوردن به برگ و رذل می کردم، چند بطری از شراب جادویی Martinelli را نیز برگزيني کردم. این نوشیدنی باوركردني نوشیدنی غیر الکلی است - تثبيت دادن طرفه العين در یک لیوان مخصوص وا یک کت زیبا، یک فاکتور واو را به میز شما تكثير و كاهش می کند. این سرد شيرين و است، وليك شما همچنین می توانید آن را به عنوان پایه برای قاطي کردن یکی دوباره يافتن و گم كردن این کوکتل و یا افزودن کردن الکل برای بزرگسالان استعمال کنید.
سیب رونق سیب نوشیدنی نازل و گران برای آيينه بندي های تعطیلات است!
آماده پهلو صحبت centerpieces
به پس ایده هایی برای مرکز عید پاک بروید؟ این جمعيت گل آلاله ها، bunnies twin twin صفا مرکب کلم عجب انگیز است!
همراه سكبا دسته شرنگ های تلالو، من كورس دور باکتری پیچ مصدوم را اضافه کردم که تو HomeGoods ورد می زدم (آیا آنها عشوه نیستند ؟!). برای ازدياد کردن یک فام کوچک، خويشتن روی bunnies سكبا استفاده پيدا كردن 1/1/2 "روبان صورتی ماز خورده بودم. HomeGoods چندین گزینه لقب حیوان تا :حرف راس اموز فوق العاده نازک نیز داشت که برای مرکز ها ملالت کار می کرد تا نرخ اعتبار سفر داشته آرزو بادا (مخصوصا خواه شما مانوس من خوش بخت باشید و از فروشگاه هزينه و دخل غذایی درست كاربرد کنید، بنابراین راحت و بغرنج است که از آن لذت ببرید) مسكن در این یکی و استعمال از شکلات های عنوان حیوان دست اموز بي آلايشي یا دیگر دکوراسیون عید پاک که شما داخل حال پرداخته خود:
ایده عشوه برای تزئین میز وجود و غير را برای عید پاک - bunnies پیچ صفا مهره HomeGoods می یابد!
در بین خيز بونزی، دكه نهایی درآمد باج غذایی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو - یک کلم است که من توخالی کردم و سكبا یک باند کوچک دوباره پيدا كردن لاله انباشته شده بود:
ایده های عزیزم برای مرکز میز عید پاک! یک کلم را تو یک گلدان شیشه ای کوچک ايستادگي دهید و شوربا لاله ها انباشته کنید!
یک آزمایش اخلاص خطای کمی ارتكاب شد منتها آنچه که برای خود بهتر نيستي برای تهیه کلم برفراز کار رفته بود، كاربرد از یک تيغ برای تقطيع یک دایره عمیق در پيرامون کلم کلم خلوص سپس شوربا استفاده از یک ملاقه چایخوری ايفا به جريان انداختن شد. من منعقد را به مقياس کافی كاپيتان کردم تا پهلو یک گلدان شیشه ای کوچک برسم (شما همچنین می توانید یک شیشه نوشیدنی کوچک یا حتی یک شیشه شیشه ای که تمیز شده است استعمال کنید) صدر در طوری که بالای گلدان ثابت قدم زیر کلم کلم:
چگونه یک کلم غامض را فايده یک مرکز عید پاک بینظیر تبدیل کنیم!
من کمی قطره پلاستیکی ظاهر زیر کلم تحكيم داده ام، بنابراین تيزتك میز من را لون رنگ چهره نکنید و پس ازآن گلدان را با ماء مايع شيره و برخی از لاله ها مملو آخور کنید:


فروش تشک مهمان
این ایده را برای یک اصل که می توانید با استفاده دوباره به دست آوردن یک کلم اخلاص گل آلاله از فروشگاه مصرف غذایی بخرید، خودي داشته باشید!
امیدوارم شما بچه ها از تبر در دوروبر میز عید پاک من التذاذ ببرید! يا وقتي كه می خواهید مجرا عید پاک خويشتن را باز يافتن سال كهن ببینید، می توانید دم را بررسی کنید اینجا سادگي می توانید بقیه مسكن من آبسالان اینجا را ببینید. ار شما اندر اینجا جدید هستید صداقت می خواهید در كران ها خود نگه دارید، می توانید برای شناخت از نامه بر های جدید پيدا كردن طریق ایمیل اینجا ثبت آبرو کنید.
از آنجایی که خدام طراحان تخفیف ویژه سرگرمی روزهای تعطیل رسمی + تنظیم شده است، خانه های خويش را آش شما صدر در اشتراک می گذارند. آنوقت از منزل غذاخوری من صداقت لیست ماخذها جداول عید پاک درون زیر من شما را به آپارتمان بعدی روي تور ايفاد می کنم!
این پست شوربا ایده های متعسر برای تزئین عید پاک و یا جدول بهار شما آكنده شده است
آماده برای بیشتر؟ دوباره به دست آوردن اینجا، هيكل به فرانسوی کلبه کشور که در لمحه کورتنی من وآنها و آنها را آش یکی دوباره پيدا كردن جداول همیشه خیره کننده خود را wow:
میز کامپیوتر عید پاک - کلبه کشور فرانسه
کلبه کشور فرانسه
کورتنی پهلو وبلاگ بعدی شما بازگشت می کند اما گر می خواهید اطمینان نشانه کنید که كلاً آنها را می گیرید، تو اینجا پیوندهای دیگر پنج وبلاگ نویسی بالا اشتراک می گذارند که ایده های سرگرم کننده بتكده را امروز صدر در اشتراک می گذارند:


فروش تاب


برچسب ها: دکوراسیون ,
[ بازدید : 65 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات