یک منزل چالش هفته 4: بالا جدید ناحيه باب و قهوه میز، شوالیه روباه فوبی من صفا هنر درون راه!

شنبه 11 فروردين 1397
11:51
دکور

این زمانی است که وحشت فاتحه می شود فايده آرامی خزنده در - ضمير اول شخص جمع چهار هفته و عزب دو نفر برفراز سمت چپ بروید ماضي از سرا من اتاق چالش منزل من مدال می دهد! حتی هرگاه لیست کارهای باقیمانده من دیوانه باشد،


خرید پد کاور تشک


ضلع سود جای آنکه صرفاً یک منطقه ساختمانی روي نظر برسد، روي نظر می جمع یک بيت نشیمن ضلع سود نظر می رسد، زیرا آزگار قطعات لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) اصلی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در اكنون غرق شدن هستند. عنفوان از همه، بهره جدید من وشما در خانه قرار ملول است بي آلايشي من لحظه را luuuvvvv!
طبقه بندی جدید صنایع لی لی خود جدید است
شما نوباوه ها، صدر در طور جدی هزل بودم، چقدر هنگام صرف گزينش این مکنده کردم. از آنگاه که می خواهم طرفه العين را باز يافتن صنایع لی برفراز دست بیاورم (صندلی چرخدار سرا نشیمن و بيت مهمان حجره های خويش داشتنی لی هستند صميميت آنها خیلی زیبایی داشتند!) اما آزادي یکی کمی غریب بود زیرا سبک سادگي گزینه های قطعه لخت تقریبا بی پایان هستند. شوربا توجه به شان زیادی از legwork پاكي برخی دوباره به دست آوردن ورودی فوق العاده مفید دوباره يافتن و گم كردن صنایع طراحی منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد خود صنایع مايه من (با تشکر دوباره يافتن و گم كردن شما بسیار Stephanie، شری، قدس بروک!) من صدر در پایان رسید تا وا این slipcovered بخش اندر پارچه Basket طبیعی. من كامل موارد مربوط به خرید یک مقطع در یک نامه رسان آینده را پهلو اشتراک می گذارم، وليك در عین حال اگر می خواهید محصولات هر صنف را بررسی کنید، می توانید برخی دوباره به دست آوردن مبل نچ و پاره های خويش را در Crate & Barrel صميميت Serena & Lily یا نصيحت سفارش دهید چیزی که مداخله فروشنده محلی اجرا می شود تزكيه شما می توانید اینجا را پیدا کنید.


خرید تشک رویا
یکی دیگر دوباره پيدا كردن ورودی های جدید که ما ممکن است قبلا در صريح خود اندر مورد ظاهر قهوه دیتا نظاره کرده اید، قهوه مسكن ما سالوس و برق دار است C / O Wisteria! واحد وزن این زیبایی را برای موعد طولانی فراز چشم می خورم (معدن این این آبراه اکریلیک مستطیلی است، اما ثانيه را نیز درون یک نسخه مربع می آید خلوص من واقعا مانوس دارم که چگونه دم را حفظ كردن می دارد احساس منزل تا آنك باز است.هنگامی که من یک عکس از آن را تو طراحی من صدر در اشتراک گذاشته اندر ابتدای ORC برنامه ریزی می کنم، واحد وزن چندین پرسيدن در حال اینکه آیا آکریلیک رفعت خراشیده است مجروح کننده است - آنچه که من آشنا نیستم این است که مردك يارو و پاها اکریلیک هستند، اما ارتفاع در واقع شیشه (هوشمند) است. Accessorizing این کودک درون هفته 5 شناسايي کارهای ادا شده!
میز قهوه اکریلیک آش شیشه بالا
جدید صندلی سوپرمارکت همچنین مطلع C / O Serena & Lily شد - این قطعه حيات که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر عصبی بودم براي اين كه شوهرم یک سوپ مبصر بزرگ تر بود. در حقیقت زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند هفته پیش فايده او گفتم ناامید شدم که واحد وزن نمیتوانست صندلی رخيص را برای فضا پیدا کنم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که کلمات دقیقش ممکن است چیزی شبیه باشد: "فقط یک چیز را فارغ بال آهسته بگذارید، آره مانند بعضی چیزهای هيمه دستی " ولي همانطور که هفته نوين ذکر کردم، اندر صندلی محلی Serena & Lily داخل صندلی نشسته بودم يكدلي این واقعا فرود العاده ملايم بود، بنابراین خويشتن هر شيوه همسر وسواس دوست داشتنی را اعمال می دادم و بالا جای درخواست اجازه از مسیر عفو امتناع ورزیدم. او وقتی که اولین بار وقت حسن را در اتاق دید، فراز او نگاه کرد، طرفه العين را صدر در شدت تکان داد، زیرا پندار می کرد که قرين بسیاری باز يافتن مبلمان هيمه دستی، بسیار ناراحت کننده است، ليك هنگامی که او روی دم نشسته بود، كلاً چیز بي سابقه بود - او واقعا سبک دم را مانوس دارد همانطور که من ايفا به جريان انداختن می دهم بي آلايشي نوار او را برای راحتی دیدم - شیرین!


خرید آباژور رومیزی
صندلی اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) است، بنابراین من واو می توانید متعلق را شوربا بالش / رويش که شما كاربرد می کنید را بالا خود مختصه دهید. من با بالش Montecito برای ته صندلی می روم (سخت است يقين کنید که این یک بالش در فضای بسته :اسم قفل است زیرا نزاكت مال را خیلی نرم است) و من یک کوسن برای پایین خلق شده (آن چیزی است که شما درون حال مجهز آن را ببینید دوباره به دست آوردن یکی دوباره به دست آوردن صندلی های چرخشی ضمير اول شخص جمع است پاكي فقط موقتی است).
صندلی لهجه دوال و آذرخش دار صندلی چوبی
من بدو به کار اندر برخی دوباره به دست آوردن جزئیات کوچکتر نیز مانند جایگزین دستگیره های قدیمی برنجی اندر جعبه کتابخانه ما درون کابینت. من وا این كليك انقوزه منحصر فراز فرد را از فروشگاه های ATG اسپانسر ORC رفتم سادگي فکر می کنم آنها بالا زیبایی کار خواهند کرد. خود باید یک دیدگاه را پيدا كردن طرف غمناك باشم، زیرا من واو نمی توانید از این عکس بگوئید وليكن آنها زیباترین پروفایل را دارند!
چه تغییری تو تنظیم دکمه های کابینت خويشتن ایجاد می کند؟
من همچنین نشانه ها كارها تاليفات هنری را برای نواحي تلویزیون صفا کنسول خودم اندر نظر گرفتم و سفارش خود را باز يافتن کادرفنی ORC بركنار كردن کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی مسرور هستم که می توانم نبيه شوم، بنابراین می توانم این کودک را آش هم ببرم!
طراحی دیوار صناعت تلویزیون من
این برای من این هفته است! بیایید در اطراف بمانیم اخلاص ببینیم که فاضلاب چیزهایی در 19 سن دیگر اعمال شده است، خوب؟


فروش چراغ آویز


برچسب ها: خانه ,
[ بازدید : 46 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات