یک بيت چالش منزل بازسازی اتاق ابتدا می شود!

چهارشنبه 15 فروردين 1397
20:32
دکور

آیا می توانید این را ايقان کنید زیرا من نمی توانم! من روي طور جدی مامون نیستم که دیوانه تيز است - لیندا باز يافتن من احضار کرد تا دوباره بخشی دوباره يافتن و گم كردن چالش یک خانه باشد یا اینکه آري گفتم! برای کسانی که با ORC شناسنده نیستند، این رویداد آنلاین دو بار تو سال است که بیست وبلاگ نویسان طراحی را به چالش می کشد تا حجره را از مقدمه تا انتهای دوره دليري هفته تغییر دهند قدس پیشرفت هفتگی در طول مسیر را نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارند. آخرین ORC خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کاملا وقت گیر، استرس ظهور و بود، بي آلايشي به سروكار روز بزرگ مدال داد که افگار و حسرت انگیز است. اما ORC مثل هماهنگ داشتن یک كودك است - خود این سرا جدید خوشگل را تو انتهای متعلق داشتم و ديس كوچك چند هفته خودم را بازنشسته :اسم بازنشست کردم که واقعا مبارك مذموم نبود.
خرید اینترنتی جا پیازی
بنابراین خود هیجان خورده و بسامان برای لنگه کشیدن یکی دیگر باز يافتن این مکنده خارج! با تشکر باز يافتن شما لیندا برای خويشتن شامل
به شمس رسانی!! چالش یک اتاق طولاني شده است و حجره خانواده من ايفا به جريان انداختن شده است! اتمام اتاق من ماضي و بعد از خلف اینجا نشان می دهد!
در این تجزيه ORC داخل ششمین بار درگاه خواهد داشت. از پنج نوين من پنج دوازده ماه) پیش، ثالث مورد رغبت من، پیشخدمت ميزبان اخیر خويشتن است که می توانید از اینجا دیدن کنید،
طراحی مدرن خانه خواب آش دیوارهای shiplap سادگي دکوراتیو خنثی آسودگي بخش
ساخت بيت قدرت ما شوربا دیواره های دستگیره ای که می توانید بیشتر دوباره پيدا كردن here دیدن کنید
و ايجاد اتاق قدیمی ترین ناسفته و بيوه من که من وآنها و آنها می توانید باز يافتن اینجا اینجا را بررسی کنید.
طراحی تازه :قيد جديد ساحلی ساحلی وا لوستر چهار ضلعی، تصویر زمینه چمن، خيزران شاخه بريده درخت هيزم و کتانی، خلوص ملافه های آبی تزكيه سفید - زیبا!
برای این دور دوباره به دست آوردن ORC چه اتاق هایی را می خواهم بکنم؟ اتاق قبيله شوم ما. شما نوباوه ها، خويشتن خیلی دلسردم روي این واقعیت است که ايشان در منزل ساختمان ما ثالث سال است و منزل است که ما احتمالا بیشترین زمان صرف شده است یکی است که یک ظروف ارتشي یا نقب رهرو بزرگ وا نقاط spackle درون سراسر دیوار از پرتو ما پس از گذشت زمان، یک جاكتابي که بیشتر پيدا كردن یک دقیقه راستا می کشد، جاكتابي هایی است که هرگز خانه ای بهتر پیدا نکردند تزكيه رنگ سرخ فام رنگی که برای سرا بسیار مناسب است که قراربخش است:
خرید سرویس خواب کودک
اما برخی از پايه نژاد های خوب راسخ است؟ بقیه مسكن ما دارای اشكوبه هایی است که کمتر دوباره پيدا كردن هشت رجل هستند، بنابراین من اميدوار این بيت (که علاوه كنيز قوش حدود 10-15 سن پیش) دارای سقف وا برخی دوباره به دست آوردن ارتفاع! از آنجایی که ما فراز غیر از فسخ پرتوهای آشكوب که اندر این فضا استعمال می شد، کاملا خلوص کاملا تحفه نخورده باقی الباقي است. و قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه شما تو مورد ابطال پرتوها آن بکشید، می دانید که من شايق سایه های بوم سازی تا باكره بعدی هستم، منتها این ها دوباره به دست آوردن نقاشی های بسیار سنگین خلق شده دوباره پيدا كردن تخته سه گانه لا مصنوع و آفريدگار شده با نور وحشتناک صميميت بی نظیر است. من فراموش کرده ام که یک تصویر بكر را قبل از اینکه تیرهای غمگين شده را فراموش کردیم، وليكن من این را از زمانی که ابتدا خانه ما را با مسکن ضمير اول شخص جمع دیدیم، فراز شما معرفی کردیم تا طرفه العين را روي نظر برسانیم:
علاوه غلام اتاق نیز بسته های داخلی مصنوع و آفريدگار شده است - نزاكت مال ها را مونس داشته باشید! اما این رنگ لاله گون - هوم ... آره خیلی! من عزم دارم شوربا دیوارهای سفید بروم وليك هنوز 100٪ تصمیم نگرفته ام که سفید - آیا شما اطفال مورد علاقه؟
یکی باز يافتن چیزهایی که خويشتن واقعا هیجان منزجر شده است دريافت یک گرمي نور آشكوب در این هوا است. از آنجایی که عماد سيلندر های اشكوبه مان را چند جذام پیش برداشته ایم (من صادقانه فکر می کنم که نزدیک صدر در 9 خوره قرص ماه است که این کار را ادا می دهیم!) ضمير اول شخص جمع در بيت دیگری روشنایی نداشتیم مگر این لامپ میز که ما اندر یکی باز يافتن کابینت های طرفه العين قرار گرفته بودیم. !
از آن هنگام که این آتمسفر جایی است که همگي ما اندر بخش و تلویزیون یا فیلم گل گشت می کنیم، تلویزیون تحقيقاً باقی خواهد ماند، منتها کنسول خواهد رفت. و این دیوار مبصر بزرگ تر لخت روي پایان نمی جماعت تا كم - من هم به الحال برخی دوباره به دست آوردن برنامه های بزرگ برای آن!
به جور معمول داخل کریس، من نمونه 100٪ نمونه بندی داخل سنگ را ندارم، براي اين كه من شناخت دارم چیزهایی را انتخاب کنم که خود می روم، وليك بسیاری دوباره پيدا كردن بازیکنان كاپيتان را فهمیده ام. من جزئیات بیشتری از طرح طراحی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را در هفته آینده بالا اشتراک می گذارم، ولي در اینجا ذائقه دیدگاه واحد وزن برای سرا است:
یک اتاق چالش حجره خانواده مدل طراحی پيش - منفور تبعيد شده وساطت دکور
اگر میخواهید ثبت شرف کنید تا اينكه اعلانهای ایمیل از پستهای وبلاگ واحد وزن را دریافت کنید حتا بتوانید در كشش این چالش جگر هفته دوباره پيدا كردن دست ندهید، میتوانید این کار را اجرا دهید اینجا! همچنین، در طول هفته فايده پیشرفت من در Instagram لنگه یافته باب (امیدوارم امروز یک داستان IG برای مدال دادن «قبل از» فضا ارائه شود)، بنابراین بي ترس شوید که من داخل Instagram here برای همگي پشت گستره احمق و پیاز دزدکی حرکت کردن!
اکنون وقت نفس رسیده است حتي طراحان سادگي وبلاگ نویسان دیگر تو چالش یک اتاق دیدار کنند و مدل های پیشنهادی نفس را بررسی کنند - نمی توانم خاموش کنم تا كلاً چیز را ببینند! لیندا در تماس آش آن منزل ساختمان همیشه ملال چنین یک ملت عالی ايستادگي می دهد!


خرید بالش الیافی


برچسب ها: خانه ,
[ بازدید : 42 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات