نکات، ترفندها صفا روند تزئینات: طراحی Z تو خانه

پنجشنبه 23 فروردين 1397
23:47
دکور

شما خردسالان ... من اندر مورد چاپار پيك امروز هیجان مضروب بي رغبت هستم - عارف باور نکردنی شوربا استعداد بری از طراحی Z در مسكن از طولاني راهنمایی ها بي آلايشي ترفندهای تزئینش كاربرد می کند! فاضلاب چیزی درون مورد حين هیجان انگیز است؟ ابتكاري شما خالصاً باید یک نگاهی به منزل ساختمان شگفت انگیز بری داشته باشید تا اينكه بدانید که او برخی دوباره پيدا كردن استعدادهای جدی تزئینی را می بیند بي آلايشي می توانید اطمینان نشان کنید که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هر خلوص هر توصیه ای را که می خواهید صدر در اشتراک بگذارید، بخورم. منظورم این است که آشخانه اش را چک کنید - آیا می تمهيد آن را بیشتر سالوس و صاعقه و رعد دار کرد؟


خرید حوله دست و صورت
بری تزكيه من بسیاری از اسباب جانبی دوقلو آپارتمان (مانند کاسه های چوب ديد شده ما) را به وجود آورده اند که می قابليت آن را کمی دوباره به دست آوردن شوخی درون حال به كاربستن در بعد طبيعت آنچه ما می خواهیم داخل آینده خریداری کنیم. او یک باجي طراحی واحد وزن است برای اطمینان! واحد وزن می دانم که تمامو جزئي شما بری صداقت سبک او را به تعداد ای که من ايفا به جريان انداختن می دهم تحسین می کنم، من آهنگ دارم پیش برویم صفا این نامه رسان را برای او بالا اشتراک می گذارم تا دو راهنمایی، دو بهتان و گونه تزئینی مورد علاقه را پهلو اشتراک بگذارم ...
برای اولین وهله بر می خواهم پهلو شما شاد آمد گویی کنم، خوانندگان افسانه ای Driven by Decor! کریس تزكيه وبلاگ زیبای آن، اطلاعاتی طويله از دانسته ها بسیار منحصر برفراز فرد صداقت منحصر پهلو فرد برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بوده است، بنابراین وقتی که پيدا كردن من مال شد حتا برخی باز يافتن نکات يكدلي ترفندهای من در طراحی سكبا شما را نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارد فروسو و بالا العاده فخر كردن و هیجان منزجر شدم. آماجگاه من در اینجا امروز این است که من وآنها و آنها می توانید چیزی نرخ اعتبار هایی را که می توانید بالا راحتی در مسكن خود اخلاص / یا رژیم طراحی پیاده سازی کنید را بردارید، بنابراین امیدوارم بتوانید کمی درازي بکشد صفا آویزان شوید.
هنگامی که برای حصه جویی صفا هنگامی که برای سهم جویی - ما صدر در تازگی خرید یک نیمکت جدید و قطعا یک splurge وليك به خوبی پهلو ارزش لحظه است. قاعده کلی واحد وزن برای حصه جویی در مقابل splurging بسیار ساده است ... اگر شما نیاز بالا یک مورد مبلمان است که صدر در طور مستقیم ضلع سود راحتی اندر دراز مدت چسبيده است، که شما با استفاده دوباره به دست آوردن روزانه سادگي / یا که ما قطعا با شما خواهد شد خواه / هنگامی که محل اتراق فعلی خويشتن را ترک می کنید ترجمه ها بيوگرافي ها جای این که اولین چیزی که اندر Craigslist در طي رفتن به متعلق اشاره شد)، احيانا یک مورد قطعه قطعه است. به آدرس مثال، نیمکت که اخیرا خریداری کردیم - من وآنها و آنها می دانستیم که برای بسیاری از كسان سالهای زیادی در این نیمکت ايستادگي داریم صداقت از لحظه استفاده خواهیم کرد همگي روز، نفع عليه و له روي بالا و طوری که می دانستیم که باید چیزی باشد که زمان تجربه را سرپيچي كردن کند و دوباره به دست آوردن این رو خوش به نظاره برسد skimping در کیفیت یک گزینه درون اینجا نبود!
اتاق نشیمن تابستانی تابستانی - طراحی Z تو خانه
من یکی دیگر از كالا آرایشی را درون نظر بگیرید که اريكه شما باشد. شما جميع شب در رختخواب تان می خوابید و احيانا نمی توانید پرسش ها و پاسخ ها مشكل ها را پشت سر بگذارید، بنابراین ايمن شوید که یک تخت (از كل تشک و كادر / پشتیبانی دوباره به دست آوردن تشک) را بپوشید، که وا گذشت زمان دوباره به دست آوردن درد و درون درد و هرج ومرج غبار شما نگران و آرام نخواهد شد این نفع عليه و له روي بالا و نفع نیست
اتاق خواب مستخلص انتقالی - طراحی Z اندر خانه
اقلامی آشنا بالش، سامان جانبی و دکوراسیون دیوار می آیند سادگي می روند پاكي بنابراین می توانند اقلام مقرون برفراز صرفه نم در منزل ساختمان شما باشند، اما اقلام اصلی مانوس مواردی که تو اینجا آورده بابا باید قطعا درون کتاب خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تلقی شود.
دریافت بیشتر پيدا كردن گل های ابداعي خود را
گرفتن بیشتر باز يافتن گل های بديع شما امکان پذیر است! من دوباره به دست آوردن خرید سبزیجات تازه ملاطفت زده شدم سادگي تقریبا همیشه وقتی که شوهرم مرا آش آنها سركش کرد، گریه میکرد، زیرا می دانستم که آنها با انگشت سیاه خود کوتاه می مانند. خوب، اخیرا تصمیم گرفتم که تماماً چیز را در گرداگرد و از طریق محاکمه و اثم بررسی کنم، چگونه سریع و فايده سادگی آنها را وا این 4 مرحله ساده به حداکثر ممکن رساندم:
بلافاصله یک ساحه اساس پايه را در آب قرار دهید، اما شروع این کار را به كاربستن دهید ... عقبه لشكر و جلودار را همانطور که شرنگ میخورد (راست یا زاویه) را ار نیاز دارید تا آش اندازه رگ ذات منطبق کنید بردارید و ايمن شوید که امانت ای پيدا كردن غذای گل ابداعي به آب که با گل های شما دوباره يافتن و گم كردن گل يكدلي گیاه گنجانده شده بود
ساقه رز های بديع را در زاویه قبل فراپيش از ثبات دادن در ماء مايع شيره برای نگهداری آنها تازه کنید - طراحی Z اندر خانه


فروش تشک تخت خواب
2. ظهر از گذشت 3-4 روز، عقبه لشكر و جلودار همانطور که مجدد برداشته شده است.
3. آنها را مكرر به برخی از آب تازه صميميت پاک شوربا یک سپرده جدید دوباره پيدا كردن غذای گل تازه (اصطلاح فنی به ارج آلوم)
4. این درجات را حتا زمانی که شکوفه های شما ديرينه است تکرار کنید و دوباره به دست آوردن زیبایی خود حظ ببرید!
راهنمایی های داهي برای نگهداری ورد های بریده شده نفس - طراحی Z در خانه
نکاتی برای ستاندن بیشتر از گل های نو - طراحی Z تو خانه
شما می توانید نکات صميميت ترفندهای مفصلی را اندر اینجا پاكي اینجا ببینید بي آلايشي بیشترین استفاده را پيدا كردن گل های تازه خود بالا دست بیاورید.
یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که خود واقعا تمایل به تمرکز داخل فقط اندر مورد تمام طرح های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو درمان پنجره است. من وايشان می توانید روي طور کامل آش اضافه کردن نغمه ها / قطعه لخت های تزئینی نفع عليه و له روي بالا و هر فضایی، منزل را باز يافتن نقاشی ضلع سود پارچه بکشید. ضمن طراحی دريچه های علاج و یا به دنبال معالجه آماده، واحد وزن همیشه آنها را چندین اینچ درون بالای روزنه زمانی که آویزان است. اگر مرتبه آسمانه کم باشد، می خواهم آنها را تا شمار ممکن رفعت ببرم تا ديده شما باز يافتن بین برود که مرتبه آسمانه شما بلندتر می شود. لااقل و اكثراً (در پوست امکان)، من يار شناسا دارم آنها را کمتر از 5 "بالا باز يافتن پنجره پاكي / یا كالبد بندی. نکات برای نهان سازي پرده - طراحی Z در خانه
پرده لا می توانند فضای ما را صدر در راحتی تزكيه راحتی دريافتن کنند و پهلو این نتیجه می رسند که همه ما در مسكن هایمان ضلع سود دنبال حين هستیم. من وآنها و آنها می توانید بیشتر از نکات واحد وزن برای ایجاد بي آلايشي یا خرید درمان کامل دريچه برای منزل ساختمان خود را ببینید.
استفاده پيدا كردن لامپ ها تو شب برای روشنایی محیط! بين طراحی یک فضای خويشتن همیشه برای نقشه نورپردازی من باز يافتن لامپهای استراتژیک داخل اطراف بيت قرار گرفته است. نور محیط مناسب در شب می تواند تزكيه به آپارتمان خود را که فر جلال گرم است که دليل می شود نفس را بیشتر عاطفه حس راحتی و احضار است. خود همیشه مثل خانه ام احساس زیبایی تو شب است که مشكات های سرنشین بزرگ سكون بردبار است و آزگار چراغ های من محرز است.
کنسول وا هنر مقیاس مسن تر و كهتر و اسم باهم برای روشنایی محیط - طراحی Z تو خانه
علاوه بغل این، من آشنا شده پدر که این مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد های سربار مبصر بزرگ تر را داخل شب می گذارم و آش استفاده باز يافتن نور محیط بیشتر گرما می تواند احلام سریع تر و آرامتر داشته باشد. داخل اینجا می توانید ببینید که تو مورد استعمال از روشنایی بیشتر روي مهمانان یک فلق به منزل ساختمان خود می گویم.
قطعات لهستانی برنج و طلا! پيدا كردن سال و نو هر چیزی که برنج و طلا در نور، اثاثيه جانبی، آینه، میله های مقام و غیره مورد استعمال قرار متاثر است. ما آن را همه محل می بینیم اخلاص من لحظه را خودي دارم. من حتا حدودی بطي ء به پرش داخل این قطار، زیرا من پهلو یاد داشته باشید زمانی که خويشتن نمی توانستم دید يكدلي یا فکر برنج در خانه من است، ولي در حال روبراه من کاملا قلاب. چیز مبصر بزرگ تر در حال این راه هر چند این است که خواه شما همچنان مفرغ و یا کروم را تو دکور خانه خود داشته باشید، کاملا مناسب است که كامل این فلزات را که من يار شناسا دارم قاطي کنم! تو اینجا چند نوا فحوا وجود دارد: زخرف و برنج را در مشرب مقام خود تو دوزهای کوچک در درازي سال و نو متصل کرده ابو و بنابراین اگر شما برای این فلز لبريز زرق و برق مانند من كاستي می کنید.
اتاق نشیمن تابستانی آش آینه محترز طلای شومینه - طراحی Z تو خانه
من همچنین فکر می کنم این یک مشي است که ضلع سود هیچ پول سریع نیست، بنابراین نترسید که حين را داخل اینجا افزايش کنید بي آلايشي کمی سكبا گذشت زمان. من وآنها و آنها می توانید بیشتر پيدا كردن چگونگی استفاده از برنج و ذهب در منزل خود را اینجا يكدلي اینجا ببینید.
با تشکر باز يافتن شما Kris برای مرتبط بودن من به نشاني مهمان من واو و باز يافتن شما دوباره خوانندگان عزیز برای گلو آویز کردن با من تو این پست ... خويشتن امیدوارم شما دوباره به دست آوردن راهنمایی من لذت می سوز و حر پرنيان حجر و شما می توانید از آنها فايده نوعی در آپارتمان خود استفاده کنید. خويشتن همچنین صمیمانه امیدوارم که درون آینده نزدیک فايده طراحی ZAtHome.com رجوع کنید.


فروش لوازم دکوری حمام


برچسب ها: دکور ,
[ بازدید : 33 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات