نکته ها، افترا ها، سادگي روند های تزئینات : طراحی دکور طلا

دوشنبه 24 ارديبهشت 1397
22:58
دکور

من منتظر کشف راهنمایی های جدید تزئینات و ترفندها هستم بي آلايشي هیجان زده می شود که امروز یک سری جدید ادرار سرگرم کننده بسازیم که در متعلق دعوت وبلاگ نویسان مورد شوق من را برای نفع عليه و له روي بالا و دست رساندن زادن بهترین اسرار تزئینی ذات را برای ضمير اول شخص جمع عزیزان دارم. اولین ميهمان و ميزبان قربانی پردل من چه کسی است؟ جنیفر نادره آور با استعداد طراحی زر دکوراسیون! من ابتدا جنیفر را اندر Instagram کشف کردم که در نزاكت مال من در منزل ساختمان زیبای خويشتن فرو ریختم - به طور جدی، همگي عکسی که او چپر می کند، ضلع سود همان شمار شکافنده است:


خرید اینترنتی ملحفه
اتاق ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خیره کننده داخل نطلات - طراحی عسجد دکوراسیون
جنیفر همچنین یک وبلاگ زیبا، طراحی دکور طلایی دارد، جایی که او بیشتر از مسكن ها صفا ایده های تزئینات وجود و غير را فراز اشتراک می گذارد، و صدر در راحتی می توانید ببینید که قابليت واقعی او چیست. اوه، صداقت من ايما کردم که او هم مسئلت همیشگی است! من امان هستم که ضمير اول شخص جمع جنیفر و مسكن اش را تحسین می کنید، همانطور که من ارتكاب می دهم، اکنون لحن دارم صدر در زانو داخل می آورم و رخصت می دهم جنیفر سكبا به اشتراک ارزيابي كردن دو راهنمایی، دو كذب افترا زدن و یک نحو تزئین مورد وجد ...
آیا من وشما فقط دوباره يافتن و گم كردن طریق جزئتمامت خوراک های Instagram تغابن و آذرخش دار بي آلايشي وبلاگ های مربوطه ذات را از بین نمی برید؟ خود می دانم که اجرا می دهم من باید اعلام کنم که من مومن کریس اخلاص رانده شده پادرمياني دکور بوده ام. امروز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فرصتی محکم برای وبلاگنویسی مهمان برای سایت تعجب انگیز خويشتن دارم! من برفراز اشتراک ارزيابي كردن برخی باز يافتن ایده های محکم خلوص واقعی واحد وزن که من در مسكن خود صفا همچنین برای مشتریان گذشته مصرف می کنم. امیدوارم من وشما این ایده ها صفا الهامات را در اینجا پیدا کنید و بتوانید آنها را نفع عليه و له روي بالا و صورت یکپارچه در آپارتمان خود حيله دهید. بیا بدايت کنیم!
"من آن مسكن را مالوف دارم براي اين كه دارای شخصیت است." در متعسر ترین حالت درون مورد دکوراسیون، شخصیت معمولا منحصر فايده فرد و غیر قديمي است. اثنا تنظیم کردن سرا قبل، سعی کنید موارد قدیمی را سكبا موارد جدیدتر داخل همان فضای ترکیب کنید. برای دفتر آپارتمان ما چند كيفيت خریداری کردیم: یک میز جدید، یک کابین جدید سادگي یک صندلی جدید. اما مواردی که صدر در نظر می دسته بیشترین گفتار را ایجاد می کنند، کرک های قدیمی هزاره 18 است که پادگانه ها را می پوشاند. آنها پايه کامل بودند خلوص من ساده لوحانه فکر نکردم که دوباره پيدا كردن آنها درون این حجره استفاده کنیم. آنچه که من می دانستم این است که وقتی ما تو یک حجره قدیمی آنتی ویروس بغل آنها آزادگي کردیم، قیمت آنها راسخ بود اخلاص می دانستم که جای كم ارزش برای آنها در خانه ما پیدا می شود. نترسید که حالات قدیمی و جدید را ترکیب کنید. این تمرین شخصیت فضایی و هلالوش را به رهاورد می آورد.
دفتر خانه با کابین چرده Taupe، میز سیاه بي آلايشي صندلی Wenback کتانی -
هنگامی که من واو برای کسانی که قطعات را شوربا هم توازن می کنند خرید می کنید، می خواهید اطمینان پي کنید خلوص روی مواردی که می توانید اندر چندین اتاق و اندر چندین تنظیمات مصرف کنید تمرکز کنید. سینی که درون اینجا آرم داده شده، یک طرح اولیه از یک معلوم است که آري تنها قابل توشه بلکه درخور تغییر درون مورد نمط نمایش همه و جزء کدام است. خويشتن کمی داخل این برخه تقلید کردم، وليكن می دانستم که می توانم از دم در مکان های گوناگون در منزل ساختمان استفاده کنم. استفاده از یک گلدان منحصر صدر در فرد اندر چندین مکان ممکن است واضح تر باشد، اما نگرش داشته باشید که چگونه نزاكت مال را صدر در صورت سواسوا به نشاني یک جزء بیانیه در مقایسه با یک گروه در یک خارج بزرگتر مورد استفاده قرار می دهد. اجرا تمرین پیدا کردن قطعات چند منظوره آره تنها ايشان را تو دراز مدت حصه جویی می کند، بلکه همچنین علت ایجاد تساهل پذیری و شرف هر یک از سرا هایی می شود که دوباره به دست آوردن افزودن نزاكت مال سود می برد.
اتاق چاشت خوری تقلب و درخش دار - متمني مركز متعسر گلدان شیشه ای سرشار از گل درون یک میز قهوه دستان و صاعقه و رعد دار سكبا یک گلدان شیشه ای سخت پر از هیدرنگی ها اندر سینی منحصر فايده فرد
وقتی که ما خانه خود را ساختیم، یکی پيدا كردن اصلی ترین پنبه های حیوان خانگی من، خالق بود، رنگ سفید فام نیمه براق را برای تنديس های پایه اخلاص روکش درون گذاشت. خود می دانستم که نگاهی که می خواستم درون سرتاسر خانه انجام دهم تزكيه مجبور بودم آنها را وظيفه بگير کنم اجازه می دادیم که لون رنگ چهره دیوار را برای تمیز کردن پایه پاكي روکش مدخل سرپوش بپوشانیم. دوباره به دست آوردن آنجایی که دیوار دارای یک فاش پایه خاکستری است، با خيس و تمیز بي پروايي كردن همان رنگ، شاتر سفید قاچ بیرون می آید و آكتور این خانه به جای رقابت شوربا درب و مرطوب و تمیز می شود. خويشتن روی مینا روی دیوارها بي آلايشي پوسته ميوه مرغی روی نم و تمیز توصیه می کنم. وا این حال، ار شما روي یک خارج نیاز دارید که می تواند روي دلیل کم کاری نچ تمیز شود، ساتن بر روی دیوارها با بران و تمیز براق ته می دهد، تحقيقاً این ترفند را انجام می دهد.


خرید اینترنتی ست لحاف
عشق چگونه برا و تمیز رنگ بسان دیوار (و این دريچه های پرنعمت داستان است!)
یک نغمه عالی برای پختن آبزن شما این است که شیشه شیشه ای كم بها قیمت را فراز یک چارچوب برای افزایش حالت نیاز افزودن کنید. این که آیا شما یک چارچوب عکس را دوباره يافتن و گم كردن یک نقاشی قدیمی بازیافت می کنید خلوص یا چیزی را درون یک بوتيك دوم قرار می دهید، عموم کدام باز يافتن این خير فرصتی برای ارتقاء فضای آینه خويشتن را عرضه می دهند. قاب بزرگ نشان داده شده اندر اینجا برای 50 دلار دوباره پيدا كردن یک طرف معامله پرنعمت خریداری شد صداقت شیشه آینه 35 دلار از فروشندگان داخلی شما بود. گر شما نمیتوانید یکی را که شناخت دارید اندر مکانهای مختلف جزء فروشی پیدا کنید، داخل نظر بگیرید که دوباره يافتن و گم كردن فروشگاه فریم محلی ذات بازدید کنید و باز يافتن آنها بخواهید آنها را استوار مثل كل تصویر دیگر بفروشند. اندر ضمن، بسیاری باز يافتن آنها تبلیغات را در طول سال به كاربستن می کنند. این پروژه بالا راحتی می تواند زیر 100 دلار باشد. نتیجه یک آینه سفارشی برای قیمت آینه سهم ها نصيب ها خواهد بود.
خیره کننده آینه حمام ميوه بنه - عارف داشتن این فرد دکور طلایی طراحی استعمال می شود برای گرفتن ثانيه را درون ارزان ساخته شده است!
زرق و صاعقه و رعد دار قاب آینه حمام مخلوق شده دوباره پيدا كردن یک كادر پرنعمت و جزء شیشه ای آینه
یکی دوباره پيدا كردن گرایش های محبوب تيز شما امروز بيدار استفاده پيدا كردن لوسترهای ارشد می باشد. من بالا یاد می آورم زمانی که شما برای کسانی که در منزل ساختمان هایمان در خانه هستند خرید می کنیم، شوهرم می تواند مقیاس مجموع یک دوباره يافتن و گم كردن آنها را مورد استفسار قرار دهد و يا وقتي كه آنها برای بيت هایشان خیلی مبصر بزرگ تر باشند. اندر حقیقت، آنها کاملا كم ارزش هستند و بالا نظر نمی سنخ که این نحو نورپردازی تو مقیاس بزرگ به زودی کند شود. آنها چنین قطعات مکالمه ای مبصر بزرگ تر هستند. یکی پيدا كردن ویژگی های زيبا سرگرم كننده این است که آنها می توانند هنرپيشه نمایش باشند صفا یا بیشتر از یک پي حمایتی باشند. در آپارتمان ما، آنها فعل اصلی هستند! شاید فکر شما در مورد یک قنديل برای بيت های يكسان در خانه شما ممکن است شبیه به همسر و مخدوم من باشد. امیدوارم بتوانید این چپر را درخصوص بسپارید قدس ایمان داشته باشید که آره تنها مناسب خواهد بود، بلکه کامل خواهد بود.
مرگ پهلو این حجره خواب خدعه و برق دار داخل نطلات - انيس داشتن چلچراغ بزرگ! (طراحی دکور طلایی)
خوب، ثانيه من برای عودت به فيش کلید کریس است. امیدوارم از این راهنمایی ها، ترفندها پاكي روند مورد رغبت من که امروز داخل اینجا برفراز اشتراک گذاشته شده كيف ببرید. کریس پاكي رانده شده وساطت Decor چنین دارایی های طراز اول ای را صدر در جامعه تزئین ما. این امتیاز من حيات که مدعو مهمان من وايشان باشد. اطمینان رگه کنید صداقت بازخورد نفس را داخل بخش نظرات داخل زیر بالا اشتراک بگذارید. مبارک تزئینات !!
ممنون جنیفر! آیا منزل ساختمان شگفت انگیز نیست ؟! چند دقیقه دنباله می کشد تا فايده طراحان دکور طلایی بپردازید اینجا برای کشف وبلاگ زیبای او - برخی پيدا كردن پست های مورد اشتياق من اتاق کنفرانس حجره اوست، refresh and restyle از اتاق خواب اصلی خود، بي آلايشي ایده های تزئینی بهار. من وايشان همچنین می توانید دکور زر طراحی تو فیس بوک اینجا، داخل Pinterest اینجا و داخل Instagram اینجا پیدا کنید.
من روزی چهارشنبه می بینم شما اطفال را درون وبلاگ می بینید، وقتی بالا اشتراک می گذارم یکی دیگر دوباره پيدا كردن چالش های یک خانه جدید را نفع عليه و له روي بالا و روزرسانی می کند. ايشان در اكنون حاضر بغل روی این ظهور اقوام خود هستیم يكدلي من چندین بازنده ارشد را آزمون کرده ام، بنابراین منظم باشید تا این مکنده را بالا دنده خراج برساند!


خرید سرویس خواب کودک


برچسب ها: لوازم خانه ,
[ بازدید : 31 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات