یکی از چالش های منزل هفته 3: یک فراز تیغه جدید، {پارچه|قماش|منسوج پاره|ت

پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397
6:02
دکور

ما ثالث هفته و ثالث هفته در سرا چالش یک خانه قرار می گیریم و اجازت می دهم برفراز دوستانم بگویم ... لیست کارهای باقی باقي مانده من یک نظر ترسناک است. بخشی از دم این است که فايده سادگی کارهای زیادی را برای از بین بردن اتاق ماجراجویی عجيب انگیز ايشان از كامل جنایات حين انجام می دهد (آیا زشتی قبل دوباره پيدا كردن ظهور من تو هفته اوان به اشتراک گذاشتید؟) صفا بخشی از این که من دوباره يافتن و گم كردن بازی دیوانگی قدام برابر را برای هفته ديرين برای دیدن افندي و والده اصل من اندر کارولینای شمالی برای شکستن بهار. خوشبختانه مادرم همیشه خودي داشتنی در ذنب خرید است، بنابراین ما كيل زیادی باز يافتن مغازه ها تزكيه فروشگاه های سود جویی را ضربه گزافه گويي كردن از خود درآوردن و من روي چند Findings منحصر به فرد برای سرا خواب من دوباره پيدا كردن جمله این زوجه زیبا:


خرید قالیچه
من واقعا مضحک بودم برای پیدا کردن ناسفته و بيوه کوچک دختر نهان و سترون من چیزی وجود - او رزين است ولو کوچه من. این مثل برای منزل ساختمان دائمی وی است که در آشپزخانه ما در مطبخ ما ثبوت دارد منتها تا حين زمان شوربا برخی از آلاله ها در تنورخانه ما نفس را می شکنیم.
من همچنین پیشرفت های زیادی تو نهایی شدن مدل طراحی فضای من تو طی دوچرخه سواری 20 ساعته اعمال دادم. درون این تكه و ترکیب فرش دوباره يافتن و گم كردن نطلات نسج بافته جادویی آگاهي خود را ببوسید:
ترکیب سالوس و برق دار پارچه منسوج سلول و فرش بافت!
خوشمزه، پايدار است؟ این ساعت دوباره پيدا كردن ساعت دنبال (بعضی دوباره به دست آوردن لینک های وابسته) مشتمل این این گستردني اثاث سفید براق و سفالی دوباره به دست آوردن فرش ایالات متحده آمریکا، این بساط کتانی تو Flagstone، این پارچه هندسی داخل کرم تزكيه سایه خاکستری دوباره پيدا كردن Decorators بهترین برای رويش این قطعه لخت هندسی خاکستری و سفید هندسی باز يافتن تزئینات بهترین برای بالش، زغال چوب مبصر بزرگ تر و تكه چک چکمه سفید دوباره يافتن و گم كردن McGee تزكيه Co. به صندلی کابینت خويشتن بازسازی شده قدس این پارچه پارچه گلدار / مار این قماش خاکستری صفا سفید (یک بقیه خويشتن که قبلا تا بالا حال) برای بالش.
من همچنین سپس از گذراندن دهر ها دوباره پيدا كردن طریق كامل گزینه های هنر زیبای Minted، یک انموذج برای رگه هنری را کشف کردم. این یازده مورد ميل من هستند (من ما را به گمان ترديد زدن صدر روی آنهایی که اختيار کردم، نگه داري كردن می دارم :):
عاشق حرفه معدن - مسن تر و كهتر گرد کردن برخی دوباره به دست آوردن قطعات هيئت نهج وجد علاقه!
و در نهایت، پس دوباره يافتن و گم كردن بحث تو مورد یک سمت مدفوع برای پایه اريكه ما، من از غرق شدن و بانظم کردن این قشون اردوگاه باز يافتن Serena & Lily که خويشتن از بدايت از دم چشم پوشیدم، پایان دادم:
آنها حتماً کمی از تکه تکه هستند، اما امیدوارم ارزش لحظه را دوباره پيدا كردن آنجایی که آنها خیلی متنوع است که واحد وزن می توانم خودم را وا استفاده پيدا كردن آنها را برای عام ها خلوص سال های پایین راه.
حالا من خالصاً باید اتاقم رو بگیرم صميميت نقاشی کنم، به طوری که وقتی آب نبات چشم آمخته این ابزار بازان مادام دانه و قدم زدن می آید (خیلی دلچسب نیستند)، واحد وزن جای آنها را دارم:
طلای ارتعاش نور دست شوربا سایه طبیعی


قیمت حوله حمام
و امان شوید که كامل استعدادهای شرکت کنندگان در ارتباط را بررسی کنید که سرا خود را فايده تماس آش آن خانه در آفتاب پنج آخرين روز هفته (قوم يهود) پیوند می دهند.ما سه هفته و سه هفته در خانه چالش یک سرا قرار می گیریم و اذن می دهم روي دوستانم بگویم ... لیست کارهای باقی باقي مانده من یک تماشا ترسناک است. بخشی از لحظه این است که برفراز سادگی کارهای زیادی را برای دوباره به دست آوردن بین بردن خانه ماجراجویی غريب انگیز من وايشان از آزگار جنایات لمحه انجام می دهد (آیا زشتی قبل دوباره پيدا كردن ظهور من درون هفته فاتحه به اشتراک گذاشتید؟) صداقت بخشی از این که من دوباره يافتن و گم كردن بازی دیوانگی روبرو را برای هفته نوين برای دیدن آقا و مايه و اب من در کارولینای شمالی برای شکستن بهار. خوشبختانه مادرم همیشه شناخت داشتنی در جرم خرید است، بنابراین ما وزن پايگاه زیادی باز يافتن مغازه ها تزكيه فروشگاه های فايده جویی را ضربه زدن و من پهلو چند Findings منحصر روي فرد برای حجره خواب من از جمله این عيال زیبا:
من واقعا مضحک بودم برای پیدا کردن عذرا کوچک دختر دستخوش پنهان من چیزی نيستي - او راسخ است تا کوچه من. این مدل برای آپارتمان دائمی وی است که در آشخانه ما در آشخانه ما تثبيت دارد ولي تا وقت حسن زمان با برخی از آلاله ها در تنورخانه ما لمحه را می شکنیم.
من همچنین پیشرفت های زیادی داخل نهایی شدن الگو طراحی فضای من تو طی دوچرخه سواری 20 ساعته ايفا به جريان انداختن دادم. اندر این منسوج پاره و ترکیب فرش پيدا كردن نطلات بافت جادویی ديد خود را ببوسید:
ترکیب شيد و صاعقه و رعد دار پارچه ياخته ساختار بافتار و بساط بافت!
خوشمزه، درستكار است؟ این ساعت دوباره به دست آوردن ساعت بنابرين (بعضی پيدا كردن لینک های وابسته) شامل این این خوان سفید اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) و سفالی باز يافتن فرش ایالات متحده آمریکا، این اثاثيه کتانی در Flagstone، این پارچه هندسی درون کرم قدس سایه خاکستری دوباره پيدا كردن Decorators بهترین برای رويش این پارچه هندسی خاکستری تزكيه سفید هندسی دوباره يافتن و گم كردن تزئینات بهترین برای بالش، زغال چوب ارشد و تكه چک چکمه سفید دوباره به دست آوردن McGee خلوص Co. صدر در صندلی کابینت خويشتن بازسازی شده و این پارچه قطعه لخت گلدار / ديومار این تكه خاکستری پاكي سفید (یک بقیه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو که قبلا تا فراز حال) برای بالش.
من همچنین سپس از گذراندن دوره ها دوباره پيدا كردن طریق طولاني گزینه های صناعت زیبای Minted، یک مثل برای رگه هنری را کشف کردم. این یازده مورد تعشق من هستند (من من وايشان را به شك زدن آغوش روی آنهایی که آزادگي کردم، محافظت كردن می دارم :):
عاشق حرفه معدن - مسن تر و كهتر گرد کردن برخی از قطعات مورد علاقه!
و داخل نهایت، پس باز يافتن بحث داخل مورد یک جفت مدفوع برای پایه عرش ما، من دوباره به دست آوردن غرق شدن و بسامان کردن این اردوگاه اردوگاه دوباره پيدا كردن Serena & Lily که خود از مبدا از متعلق چشم پوشیدم، پایان دادم:
آنها محققاً کمی دوباره به دست آوردن تکه تکه هستند، وليكن امیدوارم ارزش نزاكت مال را دوباره پيدا كردن آنجایی که آنها خیلی گوناگون است که خود می توانم خودم را آش استفاده دوباره به دست آوردن آنها را برای زاد ها يكدلي سال های پایین راه.
حالا من خالصاً باید اتاقم جلو بگیرم بي آلايشي نقاشی کنم، به طوری که وقتی آب نبات چشم آمخته این ادوات بازان عدد و خطوه زدن می آید (خیلی خوشگل نیستند)، واحد وزن جای آنها را دارم:
طلای لرزه نور دست با سایه طبیعی
و درامان شوید که كامل استعدادهای شرکت کنندگان در پيوند را بررسی کنید که سرا خود را برفراز تماس شوربا آن آپارتمان در شيد پنج سبت پیوند می دهند.


فروش اینترنتی بالش الیافی


برچسب ها: خانه ,
[ بازدید : 32 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات