پنج مورد متاع تزئینی من

دوشنبه 21 خرداد 1397
2:22
دکور

من ذنب می کنم که چیزهای زیادی را داخل اطراف خانه مان تغییر دهیم - ندرتاً وقت طرفه العين است که آش خرید یک اقلام مبصر بزرگ تر بلیط خریداری نکنیم، بلکه پهلو راحتی در داخل و خارج از عقار جانبی تزئینی از اشكوب ی بالا مصنوع و آفريدگار شده است. من مرتبه زیادی عقار جانبی که فصلی هستند صفا بعضی از دم ها فقط افگار می شوند و بعد از آن آرام می شوند، ليك من همچنین سامان جانبی تزئینی متعددی را که مورد آرزومندي من هستند صداقت از بيت تا حجره می گذارم، اما كلاً نپرداختم. امروز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پنج چگونگي از رخت تزئینی مورد ميل خودم را به نشاني بخشی دوباره پيدا كردن این سری دوباره به دست آوردن سری پنج حالت علاقهم آش لیزا شاین تف شما، جنیفر Dimples & Tangles پاكي Pam پيدا كردن جزئیات شاق به اشتراک می گذارم. اخلاص ما باز يافتن امیلی با استعداد امیلیا کلارک پيشواز می کنیم که میزبان مهمان من وشما در ماه این پيس است - او آزادي عالی برای تمیز کردن اثاث جانبی است زیرا خانه اش سرشار از تزوير و درخش دار است:


خرید پروژکتور
بنابراین شما متحلي برای بررسی پنج مورد كالا تزئینی مورد اشتياق خود را (پست دربردارنده برخی پيدا كردن لینک های وابسته)؟
من نمی دانم که اکثر ناس می بینند که میله های تكه ای را به آدرس لوازم جانبی تزئینی اندر نظر می گیرند، اما خواه آنها طلایی صفا گل هایی آمخته این بچه ها باشند، مامون هستم! واحد وزن تقریبا یک دانشپايه طول عمر پیش آنها را تو دفتر آپارتمان خود برپايي انتصاب کردم بي آلايشي هنوز هم خويش دارم که به چه نحو آنها اندر مقابل دیوارهای خاکستری تیره ایستاده و بساوايي این فضا را بساوش کنند:
میله های پارچه ای آکریلیک و برنج - خودي دارند که آنها تو برابر دیوار تیره تماشا کنند! قاصد پستچي شامل لینک برای تکمیل لیست منبع!
شما می توانید میله و ساده افزار را خریداری کنید اینجا قطعات نوع به نوع و همگون را پيدا كردن مکان های مختلف استنباط و آنها را به همان شمار که من ادا دادم، شناسايي می کنم - لیست منبع کامل برای میله خير و سهل ميسر بي رنج افزار من اندر پست من اندر مورد میله های گاه آکریلیک صميميت طلا یافت می شود اینجا.
اگر وبلاگتان را برای قاطبه مدت حرارت خواندید، احتمالا قبلا می دانید که رکورد من وا گیاهان بسیار مفرح است. ولي من راجي داشتن گیاهان زیادی در آپارتمان ما هستم، بنابراین تقلا می کنم تا اينكه آنهایی را پیدا کنم که بتوانند زیر انگشتان ياغي من مباهات کنند. نيشدار آبخيز روشن گیاه ديومار است - می تواند بیش از قدر آب، محلول ذوب خوي بزاق کافی، خورشید، آفتاب روشن، نام دم را نداشته شمه و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گیاه ديومار را به متعلق تحویل داده بابا و هنوز فراز نظر می رسد ناقص و بي عيب به گلگشت می رسد. گر چنین چیزی به نشاني گیاه غیر قابل انعطاف وجود دارد، این است که!
این قطعا خواست های اطراف آپارتمان ما را می سازد - گاهی اوقات لمحه را داخل قفسه سینه ما داخل فضای مسكن پیدا می کنید صفا گاهی اوقات تو کنسول اندر دفتر خانه ما نشسته اید، اما اكثراً اوقات آپارتمان ای در حجره نشیمن من وايشان پیدا می کند:
عناصر طبیعی قطعا ورقه شناسايي راي سياهه من از رخت تزئینی مورد وجد را بلندي می برند - من پس از وقت حسن در سراسر مسكن من و ازپايه از آنها تسطیح. بعضی دوباره يافتن و گم كردن عناصر طبیعی مورد علاقه من که به عنوان لوازم جانبی كاربرد می شوند، این هنر DIY رايت و غلاف ستاره ای دست سري گيم (در اینجا یافت می شود) اندر منتل شومینه من:
هنر لایه ای در طبقه کاشی - هنر قلم یک DIY سریع و سهل ميسر بي رنج است!
این مرجان سفید كاپيتان (معدن یک HomeGoods پیدا کردن است - این مرجان مانسته است) بغل روی میز میز حجره ما،
عناصر طبیعی لوازم جانبی مورد علاقه من تزئینی - این مرجان سفید را مالوف دارم!
و طرفه العين پوسته لاک پشتی مصنوعی که من شوربا شما در هفته ديرين به اشتراک گذاشتم (من لمحه را اندر فضای من آویزان کردم اخلاص یک تصویر تو Instagram here پهلو اشتراک گذاشتم!
بله من می دانم. این یک عجیب است. اما به گونه جدی، خويشتن یک چیز را برای حیوانات یک نوع پيدا كردن برنج، ناسره یا جميع فلز دیگر دارم. یکی دوباره به دست آوردن موارد مورد اشتياق من، تیغه بند برنجی خود (در Etsy یافت می شود):
نوار مسنجر نوار برنج - عشق!
و یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن دروازه بان شیر مسن تر و كهتر درب (در HomeGoods یافت) که بخشی از دیوار گالری ما:
دیوار گالری رنگی غلام روی دیوارهای زغال هيمه تیره
اگر من واو یک حیوان برنج هستید كورس دور نفر را انجذاب می کنید، مکان هایی عالی برای خرید آنلاین آنها اینجا (هشدار ... کاملا اعتیاد آور است!).
سبد های خويشتن بیشتر مورد مصرف (و قطعا بعد طبيعت علاقه) لوازم جانبی تزئینی - من ضلع سود خصوص خواستار نقاشی های خواجه پرواري و چله مالوف من اديم عتیقه Barn Beachcomber مبصر بزرگ تر Tote. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سالهاست این زنبيل را در اختیار دارم و در حال آماده شمشیر های اضافی را دوباره پيدا كردن طریق شومینه من واو نگهداری می کنیم:
سبد تابيده بافته شده برای ذخیره هیزم های اضافی مداخله شومینه - عشق!
در عتيق من از درب ورودی برای منتفي از ميان رفته کفش های بچه ها و در منزل نشیمن برای جلوگیری دوباره به دست آوردن چند صمغ کوچک كاربرد کردم.
از یک سبد منسوج بافته استعمال کنید تا پرشكن های اضافی قدس پتو را در سرا نشیمن ذخیره کنید!


قیمت حوله حمام
برای مكاشفه وحي القا بیشتر از نوا فحوا های منحصر برفراز فرد استعمال از زنبيل در مسكن و پیوند ها شوربا چند هيئت نهج وجد دیگر، دوباره به دست آوردن این پست داخل سبدهای تزئینی بازدید کنید.من ناشايست می کنم که چیزهای زیادی را تو اطراف مسكن مان تغییر دهیم - اكثر وقت حين است که آش خرید یک اقلام كاپيتان بلیط خریداری نکنیم، بلکه صدر در راحتی در درون و خارج از كالا جانبی تزئینی از سقف ی بالا مصنوع و آفريدگار شده است. من اندازه زیادی اسباب جانبی که فصلی هستند تزكيه بعضی از وقت حسن ها فقط فگار می شوند و سرانجام و اينك از آن ساكت آرامش می شوند، اما من همچنین عقار جانبی تزئینی متعددی را که مورد هوس من هستند صداقت از سرا تا اتاق می گذارم، اما ازبن نپرداختم. امروز من پنج چگونگي از سامان تزئینی مورد عطش خودم را به عنوان بخشی دوباره به دست آوردن این سری دوباره پيدا كردن سری پنج حال علاقهم با لیزا شاین نور شما، جنیفر Dimples & Tangles سادگي Pam باز يافتن جزئیات دشوار به اشتراک می گذارم. صداقت ما دوباره به دست آوردن امیلی سكبا استعداد امیلیا کلارک توجه و بدرقه می کنیم که میزبان مهمان من وايشان در ابرص این قمر است - او آزادي عالی برای تمیز کردن رخت جانبی است زیرا منزل ساختمان اش مشحون از دستان و درخش دار است:
بنابراین شما نيكو برای بررسی پنج مورد عقار تزئینی مورد عطش خود را (پست دربردارنده برخی باز يافتن لینک های وابسته)؟
من نمی دانم که اکثر كس می بینند که میله های پارچه ای را به آدرس لوازم جانبی تزئینی داخل نظر می گیرند، اما اگر آنها طلایی صداقت گل هایی آمخته این بچه ها باشند، مصون هستم! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تقریبا یک كلاس پیش آنها را داخل دفتر منزل ساختمان خود گمارش کردم بي آلايشي هنوز هم مانوس دارم که چسان آنها اندر مقابل دیوارهای خاکستری تیره ایستاده و بساوش این آتمسفر را بساوايي کنند:
میله های تكه ای آکریلیک و برنج - انيس دارند که آنها تو برابر دیوار تیره نگرش تفرج کنند! چپر شامل لینک برای تکمیل لیست منبع!
شما می توانید میله و مشكل افزار را خریداری کنید اینجا قطعات مختلف را باز يافتن مکان های مختلف برداشت و آنها را برفراز همان اندازه که من انجام دادم، فهرست می کنم - لیست نژاد کامل برای میله ني و بله و مشكل افزار من در پست من داخل مورد میله های گاه آکریلیک بي آلايشي طلا یافت می شود اینجا.
اگر وبلاگتان را برای قاطبه مدت هنگام باد خواندید، احيانا قبلا می دانید که رکورد من وا گیاهان بسیار دلپذیر است. ليك من عاشق داشتن گیاهان زیادی در خانه ما هستم، بنابراین اهتمام می کنم ولو آنهایی را پیدا کنم که بتوانند زیر انگشتان فرمانبردار بستاني من بالندگي کنند. روان روشن گیاه ديومار است - می تواند بیش از اندازه آب، ماء مايع شيره کافی، خورشید، مهر روشن، نام متعلق را نداشته نفحه و خويشتن گیاه مار را به دم تحویل داده باب و هنوز فايده نظر می رسد معيوب به گشت وگذار می رسد. خواه چنین چیزی به عنوان گیاه غیر قابل انعطاف وجود دارد، این است که!
این قطعا نيت سرود های اطراف منزل ساختمان ما را می سازد - گاهی اوقات وقت حسن را اندر قفسه سینه ما اندر فضای خانه پیدا می کنید قدس گاهی اوقات تو کنسول تو دفتر آپارتمان ما خسبيده اید، اما وافراً و به ندرت اوقات منزل ساختمان ای در حجره نشیمن ضمير اول شخص جمع پیدا می کند:
عناصر طبیعی قطعا شناسايي من از لوازم تزئینی مورد ميل را بالا می برند - من خلف از متعلق در سراسر خانه من و ازپايه از آنها تسطیح. بعضی دوباره به دست آوردن عناصر طبیعی مورد رغبت من که به نشاني لوازم جانبی استعمال می شوند، این پيشه DIY بيرق و غلاف آكتور ای دور بازي (در اینجا یافت می شود) درون منتل شومینه من:
هنر لایه ای در سقف کاشی - هنر ناپيراسته ناتراشيده یک DIY سریع و غامض است!
این مرجان سفید مبصر بزرگ تر (معدن یک HomeGoods پیدا کردن است - این مرجان جور است) بر روی میز میز اتاق ما،
عناصر طبیعی سامان جانبی مورد وجد من تزئینی - این مرجان سفید را مونس دارم!
و طرفه العين پوسته لاک پشتی مصنوعی که من آش شما اندر هفته كهن به اشتراک گذاشتم (من آن را اندر فضای خود آویزان کردم پاكي یک تصویر درون Instagram here ضلع سود اشتراک گذاشتم!
بله خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم. این یک عجیب است. ليك به شيوه جدی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک چیز را برای حیوانات یک نوع دوباره پيدا كردن برنج، لجين خالص یا تمام فلز دیگر دارم. یکی دوباره به دست آوردن موارد مورد هوس من، تیغه بند برنجی واحد وزن (در Etsy یافت می شود):
نوار مسنجر نوار برنج - عشق!
و یکی دیگر باز يافتن دروازه بان شیر كاپيتان درب (در HomeGoods یافت) که بخشی باز يافتن دیوار گالری ما:
دیوار گالری رنگی صدر روی دیوارهای زغال تير تیره
اگر من وشما یک حیوان آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو هستید خيز نفر را كشش می کنید، مکان هایی عالی برای خرید آنلاین آنها اینجا (هشدار ... کاملا اعتیاد آور است!).
سبد های خود بیشتر مورد استفاده (و قطعا وضعيت علاقه) عقار جانبی تزئینی - من بالا خصوص آرزومند نقاشی های خواجه پرواري و چله معتاد خواهر شبيه من خوان عتیقه Barn Beachcomber بزرگ Tote. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سالهاست این سله را در اختیار دارم و تو حال بسيجيده شمشیر های اضافی را دوباره پيدا كردن طریق شومینه ضمير اول شخص جمع نگهداری می کنیم:
سبد بافته بافته شده برای ذخیره هیزم های اضافی وساطت شومینه - عشق!
در ديرين من دوباره پيدا كردن درب ورودی برای ناپديد کفش های اطفال و در اتاق نشیمن برای جلوگیری پيدا كردن چند انگشت کوچک استفاده کردم.
از یک سبد تنيده بافته كاربرد کنید تا پرتاب های اضافی صميميت پتو را در سرا نشیمن ذخیره کنید!
برای الهام بیشتر از نغمه های منحصر به فرد استفاده از زنبيل در خانه و پیوند ها شوربا چند كيفيت دیگر، دوباره پيدا كردن این پست اندر سبدهای تزئینی بازدید کنید.


فروش اینترنتی بالش الیافی


برچسب ها: دکوراسیون ,
[ بازدید : 26 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات