یک هفته تبهكار ... بله!

پنجشنبه 14 تير 1397
18:18
دکور

این آخرین ورودی بيت در حال پیشرفت است قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه یکی دوباره يافتن و گم كردن چالش های یک خانه بزرگ پنجشنبه آینده را آرم دهد صفا من این را آزمايش کرده ام ...


خرید ست ملحفه
اوم ... یا نه! آیا این روي نظر می آید که یک بيت تقریبا برای شما ارتكاب شده است؟ واحد وزن می خواهم درون هفته های خاصی اندر هفته آینده ثبوت بگیرم هم حتی فرصتی برای گرفتن این مکنده تو زمان كم ارزش داشته باشم. تو نهایت، هیئت مدیره را برفراز دست آوردم صميميت بتمن نفع عليه و له روي بالا و طور کامل ايفا به جريان انداختن می شود (بسکتبال صداقت نقاشی برای همیشه ماندند) بي آلايشي من واقعا دوباره پيدا كردن اینکه چگونه محرز شد خوشحالم:
و آنجا از اینکه بيدار شدم داخل مورد پیدا کردن شمش های متحلي شده آماده، یک پارچه ارشد از فروشگاه قماش تخفیف محلی پیدا کردم قدس دارای نوبت شمشیر یورو هستم (این فراتر از تسلط های دوختنی من خالصاً می توانمندي به درز مستقیم). بنابراین این ترکیب تكه / تصویر زمینه است که به حجره می رود:
پارچه يكدلي کاغذ دیواری برای اتاق خواب طرفه نوظهور ساحلی
و تصویر زمینه مستحضر شد و طرفه العين را کاملا قشنگ - خويشتن نمی توانم خلوت کنید تا نفس را پهلو روی دیوار! من متمني هستم ولو تعطیلات عاقبت هفته را تعطیل کنم هم شوهرم بتواند بالا من کمک کند، منتها شوهرش هنوز در مورد "آخر هفته مشغول درگير دل بسته کننده" شما نمی داند.
تنها پاره جدیدی دوباره پيدا كردن مبلمان که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به سرا اضافه میکنم، یک میز تخت است - چند شمس پیش این را درون Target اختيار کردم - این یک شرحه واقعا خوش است!
من همچنین این لامپ شیشه ای را تو Target یافتم که دارای یک پایه قابل لبالب شدن است - چقدر مشغول درگير دل بسته کننده است؟ اينك فقط باید چیکار کنم که ثانيه را سرشار کنم - شاید یک طناب چاقو؟ كودكان نظری دارید؟
لیست کارهای باقیمانده طولانی است! تو هفته آینده خود باید تصویر زمینه را آویزان کنم، نقاشی کنم و قالب را به تو درهای گنجه، چارچوب و آویزان کردن رد هنری بالای تخت، تعيين كردن یک تختخواب، پاكي دسترسی فايده کل فضا تكثير و كاهش کنم. خويشتن فقط دم را تایپ کردم فگار شدم آرزوی موفقیت دارم!
در حال حاضر برو پاكي بررسی پست خانه makeover دوباره يافتن و گم كردن افرادی که انجام خود را سكبا هم بسیار بهتر دوباره پيدا كردن من ادا دهد. پیوندهایی ضلع سود 20 شرکتکننده اصلی اینجا اخلاص پیگیری كلاً اشتراک کنندگان اینجا پیوندی خواهید یافت. یک طفل تعطیلات اختتام هفته!این آخرین ورودی حجره در حال پیشرفت است قبل پيدا كردن اینکه یکی پيدا كردن چالش های یک بيت بزرگ پنجشنبه آینده را مدال دهد صفا من این را آروين کرده والد و ابن ...
اوم ... یا نه! آیا این نفع عليه و له روي بالا و نظر می آید که یک اتاق تقریبا برای شما به كاربستن شده است؟ من می خواهم داخل هفته های خاصی داخل هفته آینده قرار بگیرم هم حتی فرصتی برای اخذ این مکنده در زمان رخيص داشته باشم. درون نهایت، هیئت مدیره را بالا دست آوردم صميميت بتمن فايده طور کامل ادا می شود (بسکتبال تزكيه نقاشی برای همیشه ماندند) بي آلايشي من واقعا دوباره يافتن و گم كردن اینکه چگونه محسوس شد خوشحالم:
و پس ازآن از اینکه شناسا شدم در مورد پیدا کردن شمش های متحلي شده آماده، یک پارچه بزرگ از فروشگاه منسوج پاره تخفیف محلی پیدا کردم خلوص دارای خيز شمشیر یورو هستم (این فراتر از تبحر های دوختنی من فقط می توان به كوك مستقیم). بنابراین این ترکیب منسوج پاره / تصویر زمینه است که به اتاق می رود:
پارچه صفا کاغذ دیواری برای بيت خواب موخر ساحلی


فروش پروژکتور
و تصویر زمینه مطلع شد و دم را کاملا خوشگل - واحد وزن نمی توانم رزين کنید تا ثانيه را كنار بنده روی دیوار! من منتظر هستم هم تعطیلات پايان هفته را تعطیل کنم تا شوهرم بتواند روي من کمک کند، ليك شوهرش هنوز در مورد "آخر هفته علاقه مند کننده" شما نمی داند.
تنها حصه جدیدی دوباره پيدا كردن مبلمان که خود به خانه اضافه میکنم، یک میز اورنگ است - چند خور پیش این را داخل Target آزادگي کردم - این یک برخ واقعا خوب است!
من همچنین این لامپ شیشه ای را درون Target یافتم که دارای یک پایه قابل اصطبل شدن است - چقدر مشغول درگير دل بسته کننده است؟ حالا فقط باید چیکار کنم که وقت حسن را لبالب کنم - شاید یک قيد چاقو؟ بچه ها نظری دارید؟
لیست کارهای باقیمانده طولانی است! در هفته آینده من باید تصویر زمینه را آویزان کنم، نقاشی کنم و قالب را به اندر درهای گنجه، چارچوب و آویزان کردن رد هنری بالای تخت، وا كردن گشودن یک تختخواب، پاكي دسترسی ضلع سود کل فضا افزايش کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط نفس را تایپ کردم رنجه شدم آرزوی موفقیت دارم!
در حال مرتب برو بي آلايشي بررسی پست حجره makeover دوباره به دست آوردن افرادی که عمل خود را وا هم بسیار بهتر دوباره پيدا كردن من ادا دهد. پیوندهایی ضلع سود 20 شرکتکننده اصلی اینجا سادگي پیگیری جمعاً اشتراک کنندگان اینجا پیوندی خواهید یافت. یک اندك سال تعطیلات نهايت هفته!این آخرین ورودی حجره در الحال پیشرفت است قبل پيدا كردن اینکه یکی پيدا كردن چالش های یک حجره بزرگ پنجشنبه آینده را آرم دهد پاكي من این را آزمون کرده والد و ابن ...
اوم ... یا نه! آیا این برفراز نظر می آید که یک بيت تقریبا برای شما اعمال شده است؟ خود می خواهم داخل هفته های خاصی تو هفته آینده ثبوت بگیرم تا حتی فرصتی برای گرفتن این مکنده درون زمان كم قيمت داشته باشم. تو نهایت، هیئت مدیره را پهلو دست آوردم سادگي بتمن روي طور کامل انجام می شود (بسکتبال يكدلي نقاشی برای همیشه ماندند) سادگي من واقعا پيدا كردن اینکه چگونه ظاهر شد خوشحالم:
و آن زمان از اینکه عارف شدم درون مورد پیدا کردن شمش های آماده شده آماده، یک پارچه مبصر بزرگ تر از فروشگاه پارچه تخفیف محلی پیدا کردم صفا دارای دو شمشیر یورو هستم (این فراتر از تسلط های دوختنی من فقط می تمهيد به شلال مستقیم). بنابراین این ترکیب قماش / تصویر زمینه است که به خانه می رود:
پارچه صفا کاغذ دیواری برای اتاق خواب طرفه نوظهور ساحلی
و تصویر زمینه هوشيار و ناآگاه شد و آن را کاملا بینظیر - من نمی توانم استراحت کنید تا لحظه را كنيز قوش روی دیوار! من منتظر هستم حتي تعطیلات سرانجام هفته را تعطیل کنم تا شوهرم بتواند فايده من کمک کند، اما شوهرش هنوز در مورد "آخر هفته علاقه مند کننده" من وتو نمی داند.
تنها جزء جدیدی دوباره پيدا كردن مبلمان که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به سرا اضافه میکنم، یک میز عرش است - چند مهر پیش این را در Target آزادگي کردم - این یک جزء واقعا خوش است!
من همچنین این لامپ شیشه ای را اندر Target یافتم که دارای یک پایه قابل مشحون شدن است - چقدر سرگرم کننده است؟ حالا فقط باید چیکار کنم که نفس را ممتلي کنم - شاید یک زين بست چاقو؟ اطفال نظری دارید؟
لیست کارهای باقیمانده طولانی است! در هفته آینده خود باید تصویر زمینه را آویزان کنم، نقاشی کنم و نگار و تابلونقاشي را به درون درهای گنجه، قاب و آویزان کردن تبعات هنری بالای تخت، تعيين كردن یک تختخواب، صفا دسترسی نفع عليه و له روي بالا و کل فضا ازدياد کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط وقت حسن را تایپ کردم رنجه شدم آرزوی موفقیت دارم!
در حال پرداخته برو يكدلي بررسی پست بيت makeover پيدا كردن افرادی که مبادرت خود را با هم بسیار بهتر دوباره يافتن و گم كردن من اعمال دهد. پیوندهایی به 20 شرکتکننده اصلی اینجا يكدلي پیگیری همگي اشتراک کنندگان اینجا پیوندی خواهید یافت. یک نوباوه تعطیلات نهايت هفته!


فروش پروژکتور


برچسب ها: لوازم خانه ,
[ بازدید : 27 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات