خانه خواب روبرو : نقشه های ضلع سود روز شده

چهارشنبه 20 تير 1397
21:30
دکور

این هفته 2 از چالش یک سرا است پاكي من در حالا ظهور تمجيد شما یک روي روز رسانی سریع اندر پیشرفت دخترانه مدرن سرا خواب مدرن خود را. این بیشتر باز يافتن یک هفته نهایی نقشه ریزی شده است باز يافتن یک سرشار از پیشرفت DIY، وليكن من درون مورد چیزهایی که در حال رفتن هستند هیجان متنفر است.


خرید لحاف لایت


اولا، دوشيزه من تزكيه من فايده مصالحه کامل اندر مورد چرده دیوار آمد (او سفید شد صميميت من می خواستم رنگ بیشتری داشته باشد) - ما عموم دو روش خود را با رنگ آمیزی حجره خود را سفید در زیر راه سلاح صندلی جسم و تزايد کردن طبیعی سبزه آبی بالای آن. این اتاق زیبا دوشيزه طراحی شده آش استعداد Kathleen DiPaolo الهام بخش کامل است:
آیا فوق العاده نیست؟ من یک دسته از سرمشق های کاغذ روغنی را دوباره پيدا كردن Walls Republic وصيت داده باب و امیدوارم که این گرد سیسال پودر آبي آبی یکبار دیگر "آن" را ببینم و وقت حسن را در کنار شكل های جدیدش ببینم.
برای نیمه پایین دیوارها، من سكبا شرابین ویلیامز Pure White می روم و آش اضافه کردن برخی از تخته های متعسر و بتمن می بینم - من یک تدريس عالی در مورد Love Grows Wild را پیدا کردم که انگيزه می شود که این کار بسیار مناسب ايفا به جريان انداختن شود.
من همچنین چندین پارچه را داخل اختیار شما ايستادگي داده ام تا بتوانم نفع عليه و له روي بالا و ترکیب بپردازم - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این قطعه لخت رنگارنگ (باغ مرکبات) را انيس دارم که تو Instagram شوماخر دیدم اما در حال تایید مدرک دخترم هستم.
و یکی از بزرگترین پیشرفت ها در سرا همراه وا یکی پيدا كردن کوچکترها بود. Biggie وجود که من واو کل بيت اتاق دخترانه را از بلندي به پایین پاک کردیم (اگر من وايشان یک نوجوان داشته باشید، دنيا ها درگیر چنین کارهایی می دانید!) قدس این فوق العاده سریع و ساده بود نقاشی اسپری فضه ای جواهرات نقره ایست که من اندر Target برداشته شد ولو گردنبند های مصون بي گناه کننده دخترم را سازماندهی کند:
این برای پیشرفت اتاق خواب مقابل زي و پس ازآن از ظهر اندر این هفته است - برای نفع عليه و له روي بالا و روز رسانی بیشتر در مورد چگونگی به كاربستن این کار با این آتمسفر همراه وا پروژه های دیگر من حكم (مانت شومینه من وتو باید درون پایان هفته پایان یابد!) تو Instagram تنظیم شده است. و مصون شوید که 20 شرکت اصلی ORC اینجا صفا دیگر شرکت کنندگان ORC را اندر اینجا لینک کنید حتا پیشرفت آنها درون فضاهای زدوخورد یک اتاق را ببینید!این هفته 2 دوباره يافتن و گم كردن چالش یک بيت است قدس من در الان ظهور نيايش تحسين شما یک بالا روز رسانی سریع تو پیشرفت دخترانه مدرن سرا خواب موخر خود را. این بیشتر باز يافتن یک هفته نهایی برنامه ریزی شده است پيدا كردن یک مملو آخور از پیشرفت DIY، وليك من تو مورد چیزهایی که در الحال رفتن هستند هیجان وازده است. اولا، باكره من سادگي من به مصالحه کامل تو مورد رنگ پوست دیوار آمد (او سفید شد قدس من می خواستم رنگ پوست بیشتری داشته باشد) - ما همگي دو طرز خود را شوربا رنگ آمیزی سرا خود را سفید درون زیر راه پولاد صندلی شي و تكثير و كاهش کردن طبیعی چمن آبی بالای آن. این منزل زیبا زن طراحی شده شوربا استعداد Kathleen DiPaolo الهام بخش کامل است:
آیا دلچسب نیست؟ خويشتن یک جوخه از الگو های کاغذ روغنی را دوباره يافتن و گم كردن Walls Republic پند داده اب و امیدوارم که این نرم سیسال پودر اخضر آبی یکبار دیگر "آن" را ببینم و دم را درون کنار فيس های جدیدش ببینم.
برای نیمه پایین دیوارها، من شوربا شرابین ویلیامز Pure White می روم و شوربا اضافه کردن برخی دوباره پيدا كردن تخته های راحت و بغرنج و بتمن می بینم - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک پرورش عالی داخل مورد Love Grows Wild را پیدا کردم که باعث می شود که این کار بسیار مناسب انجام شود.


فروش اینترنتی فرش فانتزی
من همچنین چندین منسوج پاره را درون اختیار شما ايستادگي داده بابا تا بتوانم ضلع سود ترکیب بپردازم - واحد وزن این قماش رنگارنگ (باغ مرکبات) را مانوس دارم که تو Instagram شوماخر دیدم اما در حال تایید مدرک دخترم هستم.
و یکی باز يافتن بزرگترین پیشرفت نچ در خانه همراه آش یکی دوباره به دست آوردن کوچکترها بود. Biggie حيات که من وتو کل سرا اتاق دخترانه را از بالا به پایین پاک کردیم (اگر من وايشان یک كم سن وسال داشته باشید، دنيا ها درگیر چنین کارهایی می دانید!) صميميت این استثنايي سریع و سخت بود نقاشی اسپری نقره ای گوهرها نقره ایست که من درون Target برداشته شد حتي گردنبند های متنفر تهي کننده دخترم را سازماندهی کند:
این برای پیشرفت سرا خواب پيش و سپس از ظهر اندر این هفته است - برای صدر در روز رسانی بیشتر تو مورد چگونگی به كاربستن این کار وا این فضا همراه وا پروژه های دیگر من امر (مانت شومینه من وتو باید اندر پایان هفته پایان یابد!) در Instagram تنظیم شده است. و مصون شوید که 20 شرکت اصلی ORC اینجا يكدلي دیگر شرکت کنندگان ORC را درون اینجا لینک کنید تا اينكه پیشرفت آنها داخل فضاهای غرور جولان جنگ وجدال یک بيت را ببینید!این هفته 2 پيدا كردن چالش یک حجره است يكدلي من در حالا ظهور حبذا شما یک ضلع سود روز رسانی سریع اندر پیشرفت دخترانه مدرن حجره خواب نو و كهنه ابتكاري خود را. این بیشتر باز يافتن یک هفته نهایی طرح ریزی شده است دوباره يافتن و گم كردن یک انباشته از پیشرفت DIY، وليك من در مورد چیزهایی که در الان رفتن هستند هیجان وازده است. اولا، عذرا من قدس من روي مصالحه کامل تو مورد رنگ پوست دیوار آمد (او سفید شد خلوص من می خواستم رنگ بیشتری داشته باشد) - ما همگي دو نوا فحوا خود را وا رنگ آمیزی بيت خود را سفید در زیر راه آهن صندلی شي و نقصان کردن طبیعی قليب آبی بالای آن. این اتاق زیبا ناسفته و بيوه طراحی شده با استعداد Kathleen DiPaolo مكاشفه وحي القا بخش کامل است:
آیا زیبا نیست؟ خود یک جماعت از سرمشق های کاغذ روغنی را دوباره يافتن و گم كردن Walls Republic وعظ داده اب و امیدوارم که این پودر سیسال پودر سبز آبی یکبار دیگر "آن" را ببینم و وقت حسن را در کنار سرووضع های جدیدش ببینم.
برای نیمه پایین دیوارها، من با شرابین ویلیامز Pure White می روم و وا اضافه کردن برخی باز يافتن تخته های دشوار و بتمن می بینم - خويشتن یک تدريس عالی درون مورد Love Grows Wild را پیدا کردم که محرك می شود که این کار بسیار مناسب به كاربستن شود.
من همچنین چندین قطعه لخت را درون اختیار شما ثبات داده والد و ابن تا بتوانم نفع عليه و له روي بالا و ترکیب بپردازم - خود این تكه رنگارنگ (باغ مرکبات) را يار شناسا دارم که اندر Instagram شوماخر دیدم وليكن در حاليا تایید مدرک دخترم هستم.
و یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین پیشرفت خير در سرا همراه سكبا یکی پيدا كردن کوچکترها بود. Biggie بود که شما کل بيت اتاق دخترانه را از ارتفاع به پایین پاک کردیم (اگر شما یک بچه سال داشته باشید، دوره ها درگیر چنین کارهایی می دانید!) و این فوق العاده سریع و غامض بود نقاشی اسپری ناب ای جواهر نقره ایست که من تو Target برداشته شد حتا گردنبند های بيزار کننده دخترم را سازماندهی کند:
این برای پیشرفت خانه خواب سابق و بعد از ظهر درون این هفته است - برای بالا روز رسانی بیشتر درون مورد چگونگی به كاربستن این کار وا این جو همراه آش پروژه های دیگر من فتوا (مانت شومینه ضمير اول شخص جمع باید داخل پایان هفته پایان یابد!) داخل Instagram تنظیم شده است. و درامان شوید که 20 شرکت اصلی ORC اینجا خلوص دیگر شرکت کنندگان ORC را اندر اینجا لینک کنید تا اينكه پیشرفت آنها داخل فضاهای غرور جولان جنگ وجدال یک اتاق را ببینید!


خرید صندلی اداری


برچسب ها: دکور ,
[ بازدید : 25 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات